Teated

Eesti Lumekaart

Kunda ennustus

Saksamaa

GPdA turniiride eesmärk on petangi promo Saksamaal ning moto on:
mängida petanki, sõbralikult, sportlikult, ausalt ja (litsensti)vabalt.

Die Turniere im Grand Prix d’ Allemagne 2017


Baltic Cup

Tampere-turnaus 04.06.2017

A boule festival with music, festivities and spirit. 4-6.08.2017.




EPKL Regioonide karikas, II etapp, trio

19.02.2017 Kohtla-Järve (Ida regioon, II etapp)

1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste
2. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
3. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
4. Elmo Lageda, Klavdia Piik, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
5-6. Aigi Orro, Andres Viisitamm, Kalle Orro
5-6. Boriss Kolubov, Ljudmilla Varendi, Viktor ¦varõgin
7. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski

Kõik mängud


Kohtla-Järve SHK KV 5.etapp, triod

12.02.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

1. Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
2. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste
3. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
4. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
5. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski
6. Boriss Klubov, Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin
7. Hardy Kalaus, Johannes Neiland, Klavdia Piik
8. Enn Tokman, Jaan Saar, Tarmo Bombe

TULEMUSED


A puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste
13
13

I
2. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
13
12
13
II
3. Boriss Klubov, Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin
11
13
1
3.
4. Enn Tokman, Jaan Saar, Tarmo Bombe
7
4

4.
B puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski
11
13
4
3.
2. Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
13
13

I
3. Hardy Kalaus, Johannes Neiland, Klavdia Piik
7
x

4.
4. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
13
3
13
II

Eesti sisemeistrivõistlused, duppel

04.02.2017 Tallinna petangihall, Algi 38

Winners

1. Peep Puiestik, Veiko Proos
2. Kadri Veljend, Aivar Sein
3. Kalju Olmre, Arvi Palla
4. Thibaut Sergei Mathon, Eve Oidsalu
5. Kristo ja Ivar Viljaste
6. Maive Sein, Varje Reede
7. Marko Ode, Margo Peebo
8. Kaido Kopel, Toomas Tauk
9. Aigi ja Kalle Orro
10. Kevin Sten Liik, Vahur Raudsepp
11. Mare Kingissepp, Margus Limberg
12. Svetlana ja Andres Veski
13. Merike ja Aigar Lusbo
14. Margus Strööm, Janek Kiisk
15. Egert ja Silver Kingissepp
16. Marge Mägi, Sirje Viljaste
17. Marek Kolk, Mihkel Palk
18. Matti Vinni, Vello Vasser
19. Marina Vallik, Tiit Palk


TULEMUSED

A puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kaido Kopel, Toomas Tauk

13

I
2. Kevin Sten Liik, Vahur Raudsepp
2

13
II
3. Merike Lusbo, Aigar Lusbo
13
4
10
3.
4.




B puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Margus Strööm, Janek Kiisk

2
7
3.
2. Mare Kingissepp, Margus Limberg
4

13
II
3. Maive Sein, Varje Reede
13
13

I
4.



C puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Thibaut Sergei Mathon, Eve Oidsalu
13

I
2. Kadri Veljend, Aivar Sein
5

13
II
3. Marek Kolk, Mihkel Palk
13
4
12
3.
4.



D puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kalju Olmre, Arvi Palla

3
13
II
2. Peep Puiestik, Veiko Proos
13
13

I
3. Matti Vinni, Vello Vasser
4

0
3.
4.




E puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kristo Viljaste, Ivar Viljaste

13

I
2. Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
13
11
9
3.
3. Aigi Orro, Kalle Orro
0

13
II
4.



F puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Marko Ode, Margo Peebo
13
13

I
2. Marge Mägi, Sirje Viljaste
3
13
9
3.
3. Svetlana Veski, Andres Veski
13
12
13
II
4. Marina Vallik, Tiit Palk
9
0

4.


Kohtla-Järve SHK KV 4.etapp, üksikmäng

29.01.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

1. Svetlana Veski
2. Ivar Viljaste
3. Vello Vasser
4. Tõnu Piik
5. Vladimir Ogne¨t¨ikov
6. Kristo Viljaste
7. Johannes Neiland
8. Tõnu Kapper
9. Ülo Piik
10. Boriss Klubov
11-12. Matti Vinni
11-12. Aarne Välja
13. Elmo Lageda
14. Janek Tarto
15. Meelis Luud
16. Tarmo Bombe
17. Ljudmila Varendi
18. Jaan Sepp
19. Andres Veski
20. Viktor ¦varõgin
21. Enn Tokman
22. Klavdia Piik
23. Sirje Viljaste


TULEMUSED


EPKL Reitinguvõistlus, duppel

21.01.2017 Tallinna petangihall, Algi 38

 Foto: http://web.zone.ee/petank/

 
1. Kristo Viljaste, Ivar Viljaste
2. Mihkel Filipenko, Arvi Palla
3. Merike Lusbo, Aigar Lusbo
4. Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
5. Ülo Piik, Aarne Välja
6. Priit Koppel, Urmo Auväärt
7. Aigi Orro, Kalle Orro
8. Kaido Kopel, Margus Berkmann
9-16.
Arti Lindvest, Veiko Mäekivi
Mati Tapo, Vello Sillasoo
Margus Strööm, Janek Kiisk
M. Kingissepp, K.S. Liik, M. Limberg
Mihkel Palk, Tiit Palk
Kadri Veljend, Alar Sinimäe
Jevgeni Osokin, Olga Malyarenko
Kadri Arunurm, Kalju Olmre

17-26.
Marina Vallik, Marge Mägi
Heili Vasser, Vello Vasser
Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa
Maive Sein, Varje Reede
Thibaut Sergei Mathon, Eve Oidsalu
Svetlana Veski, Andres Veski
Marko Ode, Margo Peebo
Ott Karl Kopel, Piret Kopel
Peeter Mäeots, Marek Lehis
Matti Vinni, Mait Metsla
TULEMUSED

Jõulukaart

SantaSusanna

Santa Susanna Cup 2017 Petanque and Bowls Opens
13-17.04.2017 (Easter) Santa Susanna (Barcelona)
3-6.06.2017 (Whit Monday) Santa Susanna (Barcelona)
1-7.10.2017(Autumn) Santa Susanna (Barcelona)


EPKL Regioonide karikas, trio

27.11.2016 Kohtla-Järve (Ida regioon, I etapp)

1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste
2. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski
3. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
4. Johannes Neiland, Oleg Rõndenkov, Toomas Tedrekull
5. Elmo Lageda, Klavdia Piik, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
6. Aigi Orro, Andres Viisitamm, Kalle Orro
7. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
8. Boris Kolubov, Ljudmilla Varendi, Viktor ¦varõgin

Kõik mängud


Eesti sisemeistrivõistlused, segatrio

20.11.2016 Tallinn

Winners

Tulemused
1. Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Thibaut Sergei Mathon
2. Kadri Veljend, Marko Ode, Margo Peebo 
3. Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Arvi Palla
4. Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Janek Kiisk
5. Katri Aavekukk, Urmo Auväärt, Hardo Sokk
6. Varje Reede, Marek Kolk, Heigo Kullang
7. Rutt Voldek, Matti Vinni, Mait Metsla
8. Heili Vasser, Vello Vasser, Margus Vasser
9.-10. Svetlana Veski, Andres Veski, Aarne Välja
9.-10. Marge Mägi, Maive Sein, Aivar Sein
11.-15. Mare Kingissepp, Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
11.-15. Piret Kopel, Alar Sinimäe, Kristjan Raudsepp
11.-15. Katrin Tiido, Mihkel Palk, Tiit Palk
11.-15. Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
11.-15. Martha Aavisto, Kevin Sten Liik, Oskar Sepp
16.-17. Sille-Liisi Eving, Jaanus Kasper, Margus Strööm
16.-17. Ljudmilla Varendi, Viktor Svarõgin, Boris Kolubov

Vahevoor Karikas 1-8

A puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Arvi Palla
13
13

I
2. Svetlana Veski, Andres Veski, Aarne Välja
13
11
13
II
3. Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
3
13
6
3.
4. Ljudmilla Varendi, Viktor Svarõgin, Boris Kolubov
0
6

4.
B puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Varje Reede, Marek Kolk, Heigo Kullang

13
I
2. Mare, Egert, Silver Kingissepp
0

9 3.
3.Katri Aavekukk, Hardo Sokk, Urmo Auväärt
13
3 13 II
4.



C puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Thibaut Sergei Mathon

13

I
2. Marge Mägi, Maive Sein, Aivar Sein
11

13
II
3. Martha Aavisto, Oskar Sepp, Kevin Sten Liik
13
0
1
3.
4.



D puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Sille-Liisi Eving, Jaanus Kasper, Margus Strööm
11
2

4.
2. Rutt Voldek, Mait Metsla, Matti Vinni
13
13

I
3. Piret Kopel, Alar Sinimäe, Kristjan Raudsepp
6
13
4
3.
4. Heili Vasser, Vello Vasser, Margus Vasser
13
6
13
II
E puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Janek Kiisk

3
13
II
2. Kadri Veljend, Marko Ode, Margo Peebo
13
13

I
3. Katrin Tiido, Mihkel Palk, Tiit Palk
12

11
3.
4.




Valge Daami turniir

20-21.08.2016 Uuskalda Spordi- ja Puhkekülas
TULEMUSED


EPKL Reitinguvõistlus 

14.08.2016 Kohtla-Järve

1. Ivar Viljaste, Kristo Viljaste
2. Aimar Poom, Marek Kolk
3. Janek Tarto, Aarne Välja
4. Egert Kingissepp, Margus Limberg
5. Urmo Auväärt, Ülo Piik
6. Kalle Orro, Tõnu Piik
7. Merike Lusbo, Aigar Lusbo
8. Külli Kariste, Marju Velga 
9. Matti Vinni, Mait Metsla
10. Katri Aavekukk, Silver Kingissepp 
11. Kadri Arunurm, Kalju Olmre
12. Heili Vasser, Vello Vasser
13. Jaan Sepp, Argo Sepp
14. Kevin Sten Liik, Oskar Sepp
15. Viktor Svarogin, Ljudmila Varendi
16. Sirje Viljaste, Marge Mägi
TULEMUSED


KOHTLA-JÄRVE 15.MV - TRIO 

11.08.2016 

1. Argo Sepp, Kalle Orro, Tõnu Piik, Ülo Piik
2. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
3. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Sirje Viljaste
4. Andres Veski, Maksim Dvornik, Svetlana Veski
5. Aarne Välja, Jaan Sepp, Oskar Sepp
6. Johannes Neiland, Oleg Rõndenkov, Toomas Tedrekull
7. Enno Konsa, Karla Purgats, Lemmit Toomra
8. Boriss Klubov, Elmo Lageda, Tõnu Kapper
9. Aleksandr Tipakov, Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin

TULEMUSED


EPKL Reitinguvõistlus 

7.08.2016 Uuskalda Spordi- ja Puhkekülas 

1. Aimar Poom, Marek Kolk
2. Kadri Arunurm, Kalju Olmre
3. Ülo Piik, Mait Metsla
4. Mare Kingissepp, Kevin Sten Liik
5. Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
6. Urmo Auväärt, Ivar Viljaste
7. Varje Reede, Toomas Reede
8. Enno Kermik, Gabriel Alesmaa
9. Anneli Kattai, Tiit Kattai
10. Kadri Veljend, Margo Peebo
11. Oskar Sepp, Sirje Viljaste
12. Jaan Sepp, Elmo Lageda
13. Maive Sein, Mihkel Palk, (Aivar Sein)
14. Heili Vasser, Tiiu Haga
15. Marge Mägi, Mauno Mill
16. Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo

17. Marina Vallik, Uku Kollom
18. Janek Kiisk, Thibaut Sergei Mathon
19. Mihkel Lillemets, Uudo Blaasen
20. Marta Ruus, Valmar Pant¨enko
21. Matti Vinni, Vello Vasser
22. Avo Tagen, Tõnu Haga
23. Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus
24. Ulvi Hallik, Genadi Andrejev

25. Viktor Svarogin, Ljudmila Varendi
26. Polina Merkulova, Anastasia Merkulova
TULEMUSED


ESL


49. Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu spordimängud

6.08.2016 Haapsalus
Tabel

1. Läänemaa 1
2. Valga SVS 1
3. Viljandi SVK 1
4. Lääne-Virumaa 
5. Saaremaa 1
6. Valga SVS 2
7. Rapla SVK 1
8. Narva SVK
9. Tartu SVK 1
10. Võru SVK
11. Rapla SVK 2
12. Tartu SVK 2
13. Viljandi SVK 2
14. Tallinna SVK
15. Läänemaa 2
16. Saaremaa 2
17. Jõgeva 1
18. Jõgeva 2


Marge Mägi, IreneVõrklaev, Aivar Sein, Silver Kingissepp
Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus, Tiit Kattai, Anneli Kattai
Varje Reede, Toomas Reede, Mauno Mill
Heili Vasser, Vello Vasser, Matti Vinni
Enno Kermik, Jüri Janson, Ulvi Hallik
Mihkel Lillemets, Silvi Ainsoo, Uudo Blaasen, Enn Meriroos
Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
Ljudmila Varendi, Polina Merkulova, Viktor Svarogin
Valmar Pant¨enko, Aimar Poom, Marta Ruus, Vello Pluum
Tiiu Haga, Tõnu Haga, Avo Tagen
Hille Kand, Tiit Kand, Mati Tapo, Ilmar Vainsalu
Agnes Sirkel, Ene Malle Kutsar, Mati Kure, Enn Maidla
Helvi Maurer, Toivo Ilves, Kaido Pung
Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Merike Aava, Taago Puntso
Mare Kingissepp, Marge Laansalu, Endla Antsve,  Kaido Antsve
Gabriel Alesmaa, Gennadi Andrejev, Ester Kütt
Ave Säärits, Koit Kesamaa, Marge Kesamaa
Vaige Ant, Arvo Orgussaar, Aimur Säärits

24.Eesti valdade suvemängude petangiturniir

02.07.2016 Vändra

1. Viljandi (Viljandimaa)
2. Käru (Raplamaa)
3. Põdrala (Valgamaa)
4. Suure-Jaani (Viljandimaa)
5. Lääne-Nigula (Läänemaa)
6. Mäetaguse (Ida-Virumaa) 
7. Iisaku (Ida-Virumaa)
8. Imavare (Järvamaa)
9. Lääne-Saare (Saaremaa)
10. Viru-Nigula (Lääne-Virumaa)
11. Tartu (Tartumaa)
12. Ridala (Läänemaa)
13. Rae (Harjumaa)
14. Audru (Pärnumaa)
15. Tarvastu (Viljandimaa)
16. Nissi (Harjumaa)

PROTOKOLL

Viru-Nigula - Kernu 13 : 11
Viru-Nigula - Audru 3 : 13
Viru-Nigula - Viljandi 10 : 13
Viru-Nigula - Rae 13 : 8
Viru-Nigula - Ridala 13 : 4
Viru-Nigula - Lääne-Saare 12 : 13
17. Kiili (Harjumaa)
18. Mikitamäe (Põlvamaa)
19. Kernu (Harjumaa)
20. Luunja (Tartumaa)
21. Raasiku (Harjumaa)
22. Vinni (Lääne-Virumaa)
23. Vändra (Pärnumaa)
DNS Karksi (Viljandimaa)
 

Saku Jaaniturniir paarismängus 

25.06.2016. Saku 

1. Mihkel Filipenko, Arvi Palla
2. Eve Oidsalu, Priit Koppel
3. Meelis Münt, Veiko Proos
4. Andero Kelu, Vahur Raudsepp
5. Piret Kopel, Kaido Kopel 
6. Keio Kopel, Laura Kassin
7. Ott Karl Kopel, Kevin Sten Liik 
8. Kadri Arunurm, Kalju Olmre 

GALERII
9. Silver, Egert Kingissepp
10. Marju Velga, Urmas Berkmann
11. Angelika Tauk, Toomas Tauk
12. Merike Sisask, Toomas Tamme
13. Heili Vasser, Vello Vasser
14. Triin Voolaid, Fredy Maalt
15. Margus Vasser, Raul Mõtus
16. Triin Gretel Tauk, Martin Johanson
17. Kristel Kopel, Ats Tamme
18. Mari Paal, Kristjan Raudsepp 
 

Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlused

28.05.2016. Valga

LVSVK tulemused
N45 4. Heili Vasser
N70 6. Luule Laidro 
M35 19. Raul Mõtus
M60 5. Vello Vasser
 

PROTOKOLL 
Võistkondlik arvestus
1. Valgamaa
2. Võrumaa
3. Ida-Virumaa
4. Läänemaa
5. Tartumaa
6. Lääne-Virumaa
7. Viljandimaa
8. Jõgevamaa
 

Lääne-Virumaa SVK meistrivõistlused 

 24.05.2016 Rakveres
Naised
1. Luule Laidro (Rakvere)
2. Tatjana Osokina (Kadrina)
3. Viiu Pilv (Rakvere)
4. Heili Vasser (Kunda)
5.-9. 
Maie Tamm, 2 võitu
Malle Turban, 1 võit
Ellen Ruben, 1 võit
Milvi Nummert, võiduta
Õie Malmberg, võiduta
Mehed
1. Raul Mõtus (Rakvere)
2. Vello Vasser (Viru-Nigula)
3. Tauno Jõgiste (Kadrina)
4. Leino Murdjõe (Kadrina)
5.-9.
Leho Aros, 2 võitu
Edgar Sikka, 1 võit
Heino Juss, 1 võit
Hillar Elva, 1 võit
Jaan Malmberg, võiduta

(A1) TATJANA - 13




TATJANA - 8


(B2) VIIU - 12
1.
LUULE
(B1) LUULE - 13



LUULE - 13
2. TATJANA
(A2) HEILI - 5



VIIU (+/-)




3.
VIIU





HEILI (-/+)
4. HEILI

(A1) VELLO - 13




VELLO - 9


(B2) TAUNO - 12
1.
RAUL
(B1) RAUL - 13



RAUL - 13
2. VELLO
(A2) LEINO - 6



TAUNO - 13




3.
TAUNO





LEINO - 6
4. LEINO


22.05.2016 Tampere-Turnaus tulokset:

1. Kati Nieminen (PCP), Daniel Duhamel (KIS) Thomas Foussier (HBY)
2. Lauri Kolehmainen (Koovee), Pekka Mehtonen (Koovee), Petri Mehtonen (Koovee)
3. Ari Reijonen (Koovee), Pertti Rinkkala (Koovee), Martti Ylämäki (Koovee)

TPQ kiittää kaikkia osallistujia ja toivottaa tervetulleeksi turnaukseen jälleen ensi vuonna.


Eesti sisemeistrivõistlused ST 20.03.2016

1.Kadri Arunurm, Mait Metsla, Matti Vinni
2.Marju Velga, Mihkel Filipenko, Kaarel Mikk
3.Külli Kariste, Arvi Palla, Kalju Olmre
4.Varje Reede, Maive Sein, Aivar Sein
5.Kadri Veljend, Margo Peebo, Janek Kiisk
6.Irene Võrklaev, Helle Siidla, Alar Sinimäe
7.Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Aarne Välja
8.Endla Antsve, Kaido Antsve, Silver Kingissepp
9.-12.
Marina Vallik, Marek Kolk, Alari Keedus
Marge Mägi, Mihkel Palk, Tiit Palk
Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
Heili Vasser, Vello Vasser, Raul Mõtus


Eesti sisemeistrivõistlused
20.02.2016


9-12.
1. Mihkel Filipenko, Kalju Olmre Margo Peebo, Janek Kiisk
2. Katri Aavekukk, Merike Aava Merike Lusbo, Aigar Lusbo
3. Ivar Viljaste, Ülo Piik Heili Vasser, Vello Vasser
4. Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov Külli Kariste, Marju Velga
5. Egert/Silver Kingissepp, Margus Limberg          13-18.
6. Mait Metsla, Matti Vinni Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
7. Janek Tarto, Aarne Välja Oskar Sepp, Jaan Sepp
8. Maive Sein, Aivar Sein Mihkel Palk, Tiit Palk

Irene Võrklaev, Marge Mägi

Kalle Orro, Elmo Lageda

Rutt Voldek, Kadri Arunurm

SM KÕIK TULEMUSED

Viru-Nigula - Põdrala 2 : 13
Viru-Nigula - Käru 8 : 13
Viru-Nigula - Vinni 13 : 5
Viru-Nigula - Mäetaguse 0 : 13
Viru-Nigula - Saku 13 : 3
Viru-Nigula - Muhu 13 : 2

Kokkuvõttes 17.koht VIRU-NIGULA VALD
Heili Vasser, Vello Vasser, Raul Mõtus


4-5.07.2015 ESL Spordimängud Viljandis

1. VILJANDI SVK I
Varje Reede, Toomas Reede, Mauno Mill, Toivo Ilves
2. TARTU SVK II
Enn Mainla, Mati Kure, Ene-Malle Kutsar, Agnes Sirkel
3. VALGAMAA SVS I
Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus,Mihkel Lillemets, Enn Meriroos
4. LÄÄNE-VIRUMAA SVK
Heili Vasser, Vello Vasser, Matti Vinni

5. VALGAMAA SVS II
Tiit Kattai, Anneli Kattai, Janek Kangur, Uudo Blaasen
6. TARTU SVK I
Aimar Poom, Marta Ruus, Marika Poom, Anti Alasi
7. JÕGEVA SVK
Vladimir Valejev, Vaige Ant, Arvo Orgusaar, Uno Valdmets, Raivo Lehiste
8. RAPLA SVK
Vello Sillasoo, Vallo Sillamaa, Ilmar Vainsalu, Anne Sillamaa
9. VÕRU SVK I
Tiiu Haga, Tõnu Haga, Rein Koha
10. SAAREMAA SL II
Enno Keermik, Jüri Janson, Raili Nõgu
11. VILJANDI SVK III
Gerli Michelis, Aleksander Michelis, Leo Lukka, Kaido Pung
12. VILJANDI SVK II
Marika Kiisa, Anu Ibrus, Hillar Pesti, Andrus Ibrus
13. VÕRU SVK II
Hendrik Hansberg, Helkiv Labbi, Silvi Labbi
14. TALLINNA SVK I
Taago Puntso, Viive Reesar, Reet Venski, Sten Rusch
15. NARVA SVK
Petrov Valera, Svarõgin Viktor, Varendi Ljudmila
16. IDA-VIRUMAA SVÜ
Airi Kruusma, Jaan Sepp, Argo Sepp
17. SAAREMAA SL I
Gennadi Andrejev, Gabriel Alesmaa, Ulvi Hallik
18. TALLINNA SVK II
Heiti Valtri, Heldur Rimm, Alma Kullerkup, Vaike Sarnet

Mängude tulemused http:esvl.ee 

06.06.2015 EPKL Reitinguvõistlus

VILJANDI HANSATURNIIR http://www.petanque.ee 

1. H.Kanistik M.Mänd
2. K.Mikk D.Lukas
3. M.Kolk A.Poom
4. M.Sein V.Reede
5. S.Olmre K.Olmre
6. E.Kingissepp S.Kingissepp
7. M.Aava K.Aavekukk
8. S.Viljaste O.Sepp
9. K.Kariste M.Velga
10. S.Sobolko A.Veski
11. J.Kiisk M.Strööm
12. M.Ode J.Kasper
13. I.Viljaste J.Sepp
14. M.Kingissepp K.Arunurm M.Arike
15. P.Puiestik P.Koppel
16. M.Vallik K.Tiido

17. M.Vinni M.Metsla
18. A.Sein T.Reede
19. E.Nurm T.Päkk
20. M.Mill M.Kiivikas
21. M.Lillemets U.Blaasen
22. H.Kullang S.Baranova
23. A.Kattai A.L.Kattai
24. U.Auväärt G.Alesmaa
25. I.Sõrmus T.Sõrmus
26. R.Loid M.Derevjanski
27. R.Mõtus V.Vasser
28. T.Ilves L.Lukka
29. H.Pent T.Sepp
30. I.Võrklaev M.Mägi



ESL meistrivõistlused petangis,

23.05.2015 Tartus
LVSVK tulemused
N45 7. Heili Vasser
N60 6. Viiu Pilv
M35 15. Raul Mõtus
M50 III Vello Vasser
M60 9. Edgar Sikka 

PROTOKOLL 
Võistkondlik arvestus
1. Ida-Virumaa 70
2. Läänemaa 68
3. Võrumaa 60
4. Valga SVS 58
5. Tartu SVK 52
6. Lääne-Virumaa SVK 19
7. Raplamaa 8
8. Saaremaa 6
9. Jõgevamaa 6
Tartu M50-59


Lääne-Virumaa SVK 2015.a MV

19.05.2015 Sõmerul
Naised
1 Heili Vasser
2 Viiu Pilv
3 Malle Turban
4 Õie Malmberg
5 Luule Laidro
6 Maret Noodla
7 Milvi Nummert
Mehed
1 Vello Vasser
2 Tauno Jõgiste
3 Heino Juss
4 Edgar Sikka
5 Aivo Aleste
6 Raul Mõtus


(A1) VIIU - 13




VIIU - 11


(B2) ÕIE - 8
1.
HEILI
(B1) HEILI - 13



HEILI - 13
2. VIIU
(A2) MALLE - 8



ÕIE - 11




3.
MALLE





MALLE - 13
4. ÕIE
A
Malle Turban
13:8 6:13 13:11
Luule Laidro
8:13 11:13 13:5
Viiu Pilv
13:6 13:11 13:7
Maret Noodla
11:13 5:13 7:13
B
Heili Vasser
13:7 13:4
Milvi Nummert
7:13 8:13
Õie Malmberg
4:13 13:8


Aivo Aleste 8:13 13:7 3:13 9:13 11:13
Edgar Sikka 13:8 13:7 9:13 9:13 9:13
Raul Mõtus 7:13 7:13 8:13 13:11 12:13
Heino Juss 13:3 13:9 13:8 12:13 9:13
Vello Vasser 13:9 13:9 11:13 13:12 13:4
Tauno Jõgiste 13:11 13:9 13:12 13:9 4:13

Laupäeval, 06.09.2014 

Pasila petangihallis (Tallikatu 34), Helsingis, maavõistlus



EPKL INFO 

31.08.2014 Sõmeru valla lahtised MV, 3.etapp, üksikmäng.




1. Elmo Lageda 13-10
2. Aarne Välja
3. Oskar Sepp 13-5
4. Jaan Sepp
5. Tõnu Piik 13-10
6. Karla Purgats
7. Vello Vasser 13-11
8. Alar Peek 
9. Mario Mikvere 13-11
10. Ivar Viljaste
11. Ülo Piik 13-7
12. Raul Mõtus
13. Pjotr Nikkar 13-2
14. Hendrik Peek 


GRUNWALDZKA NOC PETANQUE - III EDYCJA
(23.08.2014 Poola ööturniir paarismängus)
GALERII



Tulemused


EPKL reitinguvõistlused

26-27.07.2014 Sõmerul 

LAUPÄEV, trio

1. Kertu Palm, Marek Kolk, Aimar Poom
2. Mait Metsla, Matti Vinni, Ivar Viljaste
3. Külli Kariste, Kadri Arunurm, Kalju Olmre
4. Riina Hein, Aivar Sein, Krister Jansson
5. Varje Reede, Maive Sein, Toomas Reede
6. Jaan Sepp, Argo Sepp, Oskar Sepp
7. Ülo Piik, Aarne Välja, Karla Purgats
8. Marina Vallik, Lemmit Toomra, Juhan Neiland
9. Heili Vasser, Vello Vasser, Jaanus Prits
10. Anne Sillamaa, Mati Tapo, Vello Sillasoo
11. Tõnu Piik, Elmo Lageda, Janek Tarto

PÜHAPÄEV, duppel

1. Külli Kariste, Kalju Olmre
2. Marek Kolk, Aimar Poom
3. Margo Peebo, Marko Ode
4. Kadri Veljend, Jaanus Kasper
5. Ivar Viljaste, Sirje Viljaste
6. Harry Lusbo, Aigar Lusbo
7. Varje Reede, Toomas Reede
8. Merike Aava, Marina Vallik
9. Oskar Sepp, Jaan Sepp
10. Ülo Piik, Aarne Välja
11. Maive Sein, Aivar Sein
12. Argo Sepp, Lemmit Toomra
13. Kadri Arunurm, Rutt Voldek
14. Mait Metsla, Matti Vinni
15. Tõnu Piik, Elmo Lageda
16. Heili Vasser, Vello Vasser


12-13.07.2014 Eesti Sporsiveteranide Liidu spordimängud, Kilingi-Nõmme, segatriod 

1. Rapla SVK
2. Tallinna SVK
3. Tartu SVK II
4. Tartu SVK I
5. Valgamaa SVS II
6. Võru SVK II
7. Lääne-Virumaa SVK
8. Jõgeva mk SVK
9. Viljandi SVK I
10. Saaremaa SL II
11. Valgamaa SVS I
12. Võru SVK I
13. Narva SVK
14. Viljandi SVK II
15. Pärnumaa SVK
16. Ida-Virumaa SVÜ
17. Saaremaa SL I

28.06.2014 Eesti Linnade Suvemängud, Viljandi, segatriod 

I Valga
II Kärdla
III Haapsalu
4. Jõhvi
5. Viljandi
6. Kunda
7. Põltsamaa
8. Suure-Jaani
9. Tõrva
10. Paide
11. Kohtla-Järve
12. Võhma
13. Tartu
14. Otepää
15. Jõgeva
16. Karksi-Nuia
17. Sindi
DSQ Rakvere
DSQ Türi
DSQ Põlva

21.06.2014 Sõmeru valla MV, triod

2014/06/21/PETANGIRAHE from vlog 2.0 on Vimeo

** Tulemused: 

1 Aarne Välja, Karla Purgats, Ülo Piik
2 Ivar Viljaste, Mait Metsla, Matti Vinni 
3 Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov 
4 Heili Vasser, Madis Vasser, Vello Vasser 
5 Aigi Orro, Klavdia Piik, Tõnu Piik 
6 Jaan Sepp, Oskar Sepp, Pjotr Nikkar 
7 Edgar Sikka, Luule Laidro, Viiu Pilv 
8 Elis Helme, Margus Vasser, Marko Helme 
9 Anne Mäeots, Janika Lauri, Sirje Rebane 
10 Alar Peek, Hendrik Peek, x



Lääne-Virumaa SVK 2014.a petangi meistrivõistlused
28.05.2014 Rakveres
Naised
1 Heili Vasser
2 Luule Laidro
3 Õie Malmberg

Mehed
1 Vello Vasser
2 Matti Vinni
3 Tauno Jõgiste



18.mail selgitati Sõmeru valla meistrid paaris petangimängus. Ilm ja seltskond oli suurepärane, lisaks rahvusvahelistel võistlustel kuulsust kogunutele oli mängimas ka oma valla inimesi või neid kelle elu-olu seotud Sõmeruga: Heino Juss, Maire Gaver, Kaido Mikotin, Vello Vasser, Raul Mõtus, Anne Mäeots ja Sirje Rebane. Võistlusi korraldas Matti Vinni, kes ka ise kaasa lõi.

18.05.2014 Sõmeru valla lahtised MV, paarismäng. Tulemused:
1. Ivar Viljaste, Oskar Sepp
2. Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov
3. Jaan Sepp, Pjotr Nikkar
4. Aarne Välja, Ülo Piik
5. Mait Metsla, Matti Vinni
6. Klavdia Piik, Tõnu Piik
7. Raul Mõtus, Vello Vasser
8. Anne Mäeots, Sirje Rebane
9. Edgar Sikka, Heino Juss
10. Kaido Mikotin, Maire Gaver 

 EPKL 2014 SUVI

Eesti MV kalender 2014
31.05.2014 EMV, singel, Haapsalu
01.06.2014 EMV, tulistamine, Haapsalu
07.06.2014 EMV, segatrio, Tartu
19.07.2014 EMV, duppel, Kärdla
02.08.2014 EMV, segaduppel, Valga
23.08.2014 EMV, trio, Kohtla-Järve



INFO: http://www.petanque.ee 
EPKL reitinguvõistlused 2014
10.05.2014 Reitinguvõistlus, trio, Tallinn
11.05.2014 Reitinguvõistlus, duppel, Tallinn
08.06.2014 Reitinguvõistlus, duppel, Tartu
29.06.2014 Reitinguvõistlus, duppel, Paide
20.07.2014 Reitinguvõistlus, trio, Kärdla
26.07.2014 Reitinguvõistlus, trio, Sõmeru
27.07.2014 Reitinguvõistlus, duppel, Sõmeru
03.08.2014 Reitinguvõistlus, trio, Valga
24.08.2014 Reitinguvõistlus, duppel, K-Järve



EMV sise-kalender 2014
15.12.2013 Tulistamine, Tallinn
11.01.2014 Segatrio, Kohtla-Järve
15.02.2014 Segaduppel, Tallinn
22.03.2014 Duppel, Kohtla-Järve
12.04.2014 Trio, Tallinn




INFO:
EPKL sise-reitinguvõistlused 2014
23.11.2013 Trio, Tallinn
24.11.2013 Duppel, Tallinn
14.12.3013 Duppel, Tallinn
12.01.2014 Duppel, Kohtla-Järve
25.01.2014 Trio, Tallinn
26.01.2014 Duppel, Tallinn
02.02.2014 Trio, Tallinn
16.02.2014 Trio, Tallinna MV
23.03.2014 Trio, Kohtla-Järve
13.04.2014 Duppel, Tallinn

 7.september Kadrioru pargis 

Maavõistluse võitis Soome 21-15.
Parim meesmängija - Juuso Siro
Parim naismängija - Varje Reede
Parim juunior - Kaur Kangur
Parim veteran +55 - Kari Korkeamäki
http://www.petanque.ee



Eesti MV suvekalender 2013
18.05.2013 Singel, Jõhvi
01.06.2013 Segaduppel, Valga
20.07.2013 Duppel, Kärdla
03.08.2013 Segatrio, Haapsalu
10.08.2013 Triod, Tallinn
11.08.2013 Tulistamine, Tallinn
EPKL reitinguvõistlused
19.05.2013 Triod, Kohtla-Järve
02.06.2013 Triod, Valga
09.06.2013 Duppel, Tallinn
21.07.3013 Triod, Kärdla
04.08.2013 Duppel, Haapsalu
Info: EPKL kalender 2013 Suvi




IV Katariina Karikas 2013,
24.augustil Võrus, paarismäng

1. Kadri Arunurm, Tõnis Neiland
2. Illart Majas, Danel Pilv
3. Hillar Neiland, Hristo Neiland
4. Juhan Neiland, Lemmit Toomra
5. Avo Tagen, Tarvet Päkk
6. Anneli Suits, Enn Lehtpuu
7. Ruti Loid, Enn Laanemäe
8. Viktor Svarõgin, Ljudmilla Varendi
9. Toomas Hoole, Aigar Lusbo
10. Tõnu Pokker, Rein Koha
11. Heili Vasser, Vello Vasser
12. Tiiu Haga, Tõnu Haga
13. Harry Lusbo, Merike Lusbo
14. Aleksandr Tipakov, Natalja Kihiri



Eesti Spordiveteranide Liidu 46.spordimängud,
6-7.juulil Tartus
Petank (segatriod)
Tulemused: http://tartusvk.eu
1. Ida-Virumaa
2. Tallinn
3. Läänemaa
4. Viljandi II
5. Võru I
6. Lääne-Virumaa I
7. Järvamaa
8, Tartu I

9. Võru II
10. Rapla
11. Viljandi I
12. Jõgeva
13. Valga I
14. Saaremaa II
15. Valga II
16. Tartu II
17. Lääne-Virumaa II
18. Saaremaa I
19. Narva
20. Harjumaa
 
Eesti linnade suvemängud, petank (segatriod)
29.juunil Haapsalus

1. Haapsalu
2. Jõhvi
3. Valga
4. Kohtla-Järve
5. Kärdla
6. Põltsamaa
7. Paide
8. Kunda
9. Kuressaare
10.Rakvere
11.Türi 




Eesti valdade suvemängud, petank (segatriod)
29.juunil Karksi-Nuias
1. Põdrala
2. Mäetaguse
3. Võru
4. Ridala
5. Suure-Jaani
6. Pärsti
7. Imavere
8. Tarvastu
9. Rae
10.Sauga
11.Käru
12.Muhu 
13.Kose
14.Paikuse
15.Kiili
16.Kehtna
17.Tartu
18.Paistu
19.Vinni
20.Haaslava
21.Orissaare
22.Audru
23.Kernu
24.Karksi 


EESTI SPORIDVETERANIDE LIIDU 2013.a
PETANKI INDIVIDUAAL-VÕISTKONDLIKUD
MEISTRIVÕISLTUSED
25.05.2013 Läänemaal
Naised 45+
1 Marina Vallik
2 Siiri Baranova
3 Maive Sein
4 Mare Kingissepp
5 Ülle Rauk
6 Heli Vasser
7 Sirje Viljaste
8 Merike Lusbo
9 Riina Ilves
10 Reet Leemets
11 Ille Sõrmus
Mehed 50+
1 Ivar Viljaste
2 Vello Vasser
3 Jaan Sepp
4 Aarne Välja
5 Juhan Neiland
6 Andres Veski
7 Tiit Palk
8  Aivar Sein
9 Tõnu Sõrmus
10 Arvo Rako

Tulemused: http://www.petanque.ee/




Lääne-Virumaa SVK 2013.a petangi meistrivõistlused
23.05.2013 Rakveres
Naised
1 Luule Laidro
2 Viiu Pilv
3 Anu Päri
4 Heili Vasser
5 Maret Noodla
6 Malle Turban
7 Maie Tamm
8 Linda Saarestik

Mehed
1 Matti Vinni
2 Vello Vasser
3 Edgar Sikka
4 Heino Juss
5 Raul Mõtus





EMV sisekalender 2013
02.02.2013 Duppel, Tallinn
23.03.2013 Segatrio, Kohtla-Järve
06.04.2013 Trio, Tallinn
EPKL GP etapid
19.01.2013 Duppel, Tallinn
20.01.2013 Trio, Tallinn
03.02.3013 Trio, Tallinn
24.03.2013 Trio, Kohtla-Järve
07.04.2013 Duppel, Tallinn
Info: EPKL kalender 2013 Talv

26.07.2012 Tartu,
EPKL GP paarismäng

B-turniiri III koht,
üldjärjestuse 11.koht, kokku osales etapil 27 paari.
Tartu GP võitsid Silver Kingissepp/Ivar Viljaste

Kokkuvõte: (EPKL)

14-15.07.2012 Rakvere,
ESVL veteranide 45.spordimängud
  
Iga SVK/SVS/SVÜ/SL võib esineda kahe võistkonnaga. Võistkonna moodustavad põhimängijad (kaks meest ja üks naine) ning üks varumängija. Võistlema peab kogu aeg üks naine. 
JUHEND 

Tulemused: (Protokoll)

Tallinna SVK I (Merike Aava, Kadri Arunurm, Kalju Olmre) 
SL Läänela (Mare Kingissepp, Silver Kingissepp, Maive Sein, Aivar Sein)
Tartu SVK I (Mati Kure, Jüri Erm, Agnes Sirkel)
Võru SVK II (Marina Fjodorova, Tõnu Pokker, Rein Koha)
Valgamaa SVS II (Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus, Viljar Kerb, Uudo Blaasen)
Lääne-Virumaa SVK I (Heili Vasser, Matti Vinni, Raul Mõtus)
Ida-Virumaa SVÜ (Johannes Neiland, Vilma Neiland, Tõnu Kapper, Boriss Klubov)
Viljandi SVK (Tiina Värv, Mauno Mill, Toivo Ilves)
Valgamaa SVS I (Anneli Kattai, Tiit Kattai, Mihkel Lillemets, Enn Meriroos)
10 Jõgeva SVK (Vaige Ant, Vladimir Valejev, Jüri Pärna, Jaan Hindriks)
11 Rapla SVK (Vello Sillasoo, Mati Tapo, Anne Sillamaa, Hille Kand)
12 Tallinna SVK II (Elle Õun, Arvi Kaabel, Taago Punso, Kersti Kübarsepp)
13 Võru SVK I (Silvi Labbi, Helkiv Labbi, Illart Majas)
14 Harju SVK (Arvo Liivamägi, Himre Beliajev, Aine Elerand, Liivi Abel)
15 Narva SVK (Juri Nartov, Viktor Svarõgin, Ljudmila Varendi)
16 Tartu SVK II (Enn Mainla, Aarne Peterson, Ene-Malle Kutsar, Helju Mainla)
17 Lääne-Virumaa SVK II (Luule Laidro, Heino Juss, Edgar Sikka)

DNF - Järvamaa SL (Enn Lehtpuu, Anneli Suits, Kalev Lillepea); katkestas 1.päeva järel
DNF - Saaremaa SL (Ain Ojala, Olev Kiirend, Vika Viss); katkestas 1.päeva järel





30.06.2012 Paide,
Eesti linnade suvemängud 

Kogu informatsiooni 37. Eesti linnade suvemängude kohta saad
siit: http://www.joud.ee/est/g78s2263

Tulemused: 

1 KÄRDLA 
2 KOHTLA-JÄRVE 
3 TARTU 
4 PAIDE 
5 VÕRU 
6 HAAPSALU 
7 HAAPSALU-II 
8 RAKVERE 

9 VALGA 
10 KUNDA 
11 TARTU-II 
12 JÕGEVA 
13 OTEPÄÄ 
14 VÕHMA 
15 VÕHMA-II 
16 TÕRVA 
17 KUNDA-II 



13.06.2012 Rakvere,
Lääne-Virumaa SVK MV


I Luule Laidro 
II Heili Vasser 
III Linda Saarestik 
I Edgar Sikka 
II Matti Vinni 
III Vello Vasser 
 

26.05.2012 EESTI SPORDIVETERANIDE MEISTRIVÕISTLUSED, Kohtla-Mõmme 

N45 klassi võitja: Heili Vasser. (tulemused)




French team and Estonian amateurs.

XVII International Petanque and Bowls Open Santa Susanna Cup (Easter) 

From 5th to 9th April 2012 - Santa Susanna (Barcelona) España 


24.02.2012 Traditsioonile Otepää talvepetank segatriodele. 

Lääne-Viru trio: Heili Vasser, Raul Mõtus ja Vello Vasser - III koht. 


19.12.2011 KUNDA spordikeskuses
PIQUE-NIQUE DANS LA MATINÉE
La Molle soft-petanque 
http://www.petanquestock.com/
http://www.youtube.com/watch?v=iOBrBFzhuoA- Poola video

20-21. august KATARIINA KARIKAS, Võru.
Rahvusvaheline petanque turniir.


9-10. juuli EESTIMAA XIII SUVEMÄNGUD , Rakvere 

L 09.07 maakondade segatriod (tulemused
P 10.07 linnade paarismäng (tulemused)  


07.05.2011 Petangi reeglite tutvustamine ning arutelu
Salme Kultuurikeskuses (Salme 12, Tallinn)
http://www.petangue.ee 
19.02.2010 Eesti sisemeistrivõistlused - singel, EPKLi talvise GP 6.etapp, Tallinn 

C-puul: 1.Kaido Kopel, 2.Andero Kelu, 3.Vello Vasser 
F-puul: 1.Hardo Sokk, 2.Margus Strööm, 3.Indrek Eglit, 4.Kadri Arunurm 
G-puul: 1.Ivar Viljaste, 2.Heigo Kullang, 3.Janek Kiisk, 4.Raul Mõtus 

http://www.petanque.ee 
05.02.2010 EPKLi talvise GP 5.etapp Ekvaator Cup, paarismäng, Tallinn 

Puulist edasi 2 võidu ja kaotusega, 1/8-finaalis kaotus ja siis loobusime. 
Voldek/Romanenko 13:2, Viks/Mänd (III koht) 0:13, Voldek Romanenko 13:9. 
Välja/Viisitamm 10:13 (jõudsid poolfinaali, lõpuks 4.koht). 

http://www.petaque.ee 
REEDEL 28.jaanuar Rakvere spordihallis

La Molle soft-petanque
http://www.petanquestock.com/
http://www.youtube.com/watch?v=iOBrBFzhuoA- Poola video

22.01.2011 Eesti sisemeistrivõistlused, EPKLi talvise GP 4.etapp, segapaarid 

I koht Eve Oidsalu/Kaido Kopel, Petangiklubi Kalev
II koht Sirje Viljaste/Ivar Viljaste, Kohtla-Järve SHK
III koht Heili Vasser/Vello Vasser, Kunda OK 

http://www.petanque.ee 
08.01.2011 Tallinna lahtised petangimeistrivõistlused triodele. 
Turniiril osales 13 triot, meie mängud võite ei toonud, tulemuseks 12.koht: 
Aarne Välja, Hillar Neiland, Rene Kundla (7.koht) - kaks korda 4:13 
Vladimir Ogne¨t¨ikov, Pjotr Nikkar, Elmo Lageda (10.koht) - 4:13
http://www.petanque.ee 

02.01.2011 Petankerite 2011.aasta esimene võistlus toimus Kohtla-Järvel. 
Turniiril osales 16 duot, meie mängud piirdusid alagrupiga:
Ivar Viljaste/Kristo Viljaste (saavutasid III koha) - 8:13
Kalle Orro/Aigi Orro (saavutasid 6.koha) - 9:13
http://www.sportiv.ee 
NB! Kalendrisse lisatud Valgamaa võistlused. 

Kohtla-Järve SHK 4 rajaga petangihall talvehooajal 2010/2011.
INFO 
T. 18:30 - 21:00
N. 18:30 - 21:00 
P. 12:00 - 17:00 
Kuutasu 50 krooni (3 eurot), ühe korra tasu 15 krooni (1 euro).

27.novembril algas Tallinnas EPKL talvine GP reitingusari 
Info: http://www.petanque.ee 

21.08.2010 VÕRU KATARIINA KARIKAS, paarismäng 
Osales 14 võistkonda Eestist ja Lätist
1. VÕRU Ljudmilla Lüitsepp, Jaan Lüitsepp
2. VÕRU Jaan Joonas, Illart Majas
3. KUNDA Heili Vasser, Vello Vasser
http://www.petanque.ee 


01.08.2010 EPKL Esiliiga Ida regioon 
http://www.petanque.ee 

Kokkuvõte:
1. Anneli Suits, Enn Lehtpuu (Järvamaa)
2. Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov, Pjotr Nikkar (Ida-Virumaa)
3. Karla Purgats, Tõnu Kapper (Ida-Virumaa)
4. Heili Vasser, Vello Vasser (Lääne-Virumaa)
5. Juhan Neiland, German Terehhov, Kristo Viljaste (Ida-Virumaa)
6. Jaak Rooden, Tõnu Kortel, Jaan Rooden (Ida-Virumaa)
7. Anna Romanenko, Rene Kundla, Lemmit Toomra (Ida-Virumaa)
8. Kalev Lillepea, Olavi Nurmsalu (Järvamaa)
9. Ulvi Järvik, Tiina Oraste (Järvamaa)

II etapp, paarismäng Kohtla-Nõmmel 

1. Suits/Lehtpuu 13:9
2. Purgats/Kapper
3. Ogne¨t¨ikov/Lageda 13:2
4. Vasser/Vasser
5. Neiland/Viljaste 13:11
6. Lillepea/Nurmsalu
7. Toomra/Kundla 13:3
8. Kortel/Rooden 

Poolfinaalid:
A1 - B2
Heili Vasser, Vello Vasser
Karla Purgats, Tõnu Kapper 13:12
B1 - A2
Anneli Suits, Enn Lehtpuu 13:9
Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov 

A
Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov
7:13 13:5 13:3 2 võitu
Heili Vasser, Vello Vasser
13:7 13:3 13:3 3 võitu
Tõnu Kortel, Jaan Rooden
5:13 3:13 4:13 võiduta
Kalev Lillepea, Olavi Nurmsalu
3:13 8:13 13:4 1 võit

B
Anneli Suits, Enn Lehtpuu
13:9 13:3 11:13 2 võitu
Karla Purgats, Tõnu Kapper
9:13 13:10 13:11 2 võitu
Juhan Neiland, Kristo Viljaste
3:13 10:13 13:7 1 võit
Lemmit Toomra, Rene Kundla
13:11 11:13 7:13 1 võit

31.07.2010 Eesti Spordiveteranide Liidu MV üksikmängudes, Viljandis 
http://www.petanque.ee