&sitemap Lääne-Viru Petanque - TABLOO
 
Teated > TABLOO

 






 

TABLOO

Tabloo


Voka sisepaarismängu 3.etapp

11.11.2017 Voka petangihall (Narva maantee 2)

1. ?
2. ?
3. ?
4. ?
5. Joana. Brigita
6. Enn Tokman, Tarmo Bombe
7. ?
8. ?
9. ?
10. ?
11. Heili Vasser, Vello Vasser

Meie mängud alagrupis:
Heili Vasser, Vello Vasser - Taavi Press, Henri Müür 13:11
Heili Vasser, Vello Vasser - Vladimir Ogne¨t¨ikov, Mait Metsla 9:13:
Heili Vasser, Vello Vasser - Ülo Piik, Tõnu Piik 2:13
karikasarjas:
Heili Vasser, Vello Vasser - Klavdia Piik, Jaan Sepp 12:13


Voka sisepaarismängu 2.etapp

04.11.2017 Voka petangihall (Narva maantee 2)

1. Svetlana Veski, Andres Veski
2. Vladimir Ogne¨t¨ikov, Tõnu Kapper
3. Kenneth Muusikus, Einar Juhkam
4. Matti Vinni, Vello Vasser
5. Klavdia Piik, Ülo Piik
6. Kati Tuzberg, Illar Tõnurist
7. Karla Purgats, Tõnu Piik
8. Henri Müür, Oleg Rõndekov/Juhan Neiland
9. Enn Tokman, Tarmo Bombe
10. Väino Aul, Peep Peenemaa

Meie mängud alagrupis:
Matti Vinni, Vello Vasser - Henri Müür, Oleg Rõndekov 13:3
Matti Vinni, Vello Vasser - Vladimir Ogne¨t¨ikov, Tõnu Kapper 13:5
Matti Vinni, Vello Vasser - Karla Purgats, Tõnu Piik 13:2
karikasarjas:
Matti Vinni, Vello Vasser - Svetlana Veski, Andres Veski 6:13
Matti Vinni, Vello Vasser - Kenneth Muusikus, Einar Juhkam 11:13

KÕIK TULEMUSED


Voka sisepaarismängu 1.etapp

28.10.2017 Voka petangihall (Narva maantee 2)

1. Jaan Sepp, Oskar Sepp
2. Heili Vasser, Vello Vasser
3. Kenneth Muusikus, Einar Juhkam
4. Klavdia Piik, Tõnu Piik
5. Enn Tokman, Tarmo Bombe/Juhan Neiland
6. Marta Bernat, Henri Mitt
7. Elmo Lageda, Boriss Klubov
8. Karla Purgats, Lemmit Toomra
9. Ljudmilla Varendi, Viktor Svarõgin
10. Illar Tõnurist, Jaan Saar

Meie mängud alagrupis:
Heili Vasser, Vello Vasser - Ljudmilla Varendi, Viktor Svarõgin 13:4
Heili Vasser, Vello Vasser - Jaan Sepp, Oskar Sepp 13:10
Heili Vasser, Vello Vasser - Illar Tõnurist, Jaan Saar 13:8
karikasarjas:
Heili Vasser, Vello Vasser - Klavdia Piik, Tõnu Piik 13:8
Heili Vasser, Vello Vasser - Jaan Sepp, Oskar Sepp 12:13

KÕIK TULEMUSED


Ida-Viru hooaja lõpetamine, pliks-plaks, üksikmäng

15.10.2017 Kohtla-Järve spordihoone

1. 10võitu: Elmo Lageda
2. 11võitu: Svetlana Veski
3. 10võitu: Ülo Piik
4. 8võitu: Janek Tarto
5. 10võitu: Aarne Välja
6. 6võitu: Boriss Klubov
7. 9võitu: Oskar Sepp
8. 5võitu: Jaan Sepp
9. 7võitu: Ivar Viljaste
10. 5võitu: Vladimir Ogne¨t¨ikov
11. 7võitu: Andres Veski
12. 7võitu: Ljudmila Varendi
13. 5võitu: Viktor ¦varõgin
14. 6võitu: Aigi Orro
15. 5võitu: Tõnu Piik
16. 5võitu: Matti Vinni
17. 4võitu: Mait Metsla
18. 5võitu: Klavdia Piik
19. 3võitu: Sirje Viljaste

TABEL


Voka pliks-plaks, üksikmäng

08.10.2017 Voka staadion

1. 23võitu: Elmo Lageda
2. 21v: Ülo Piik
3. 21v: Mait Metsla
4. 18v: Tarmo Bombe
5. 16v: Andres Veski
6. 17v: Viktor Svarõgin
7. 15v: Henri Mitt
8. 16v: Aigi Orro
9. 15v: Ljudmila Varendi 
10. 15v: Oleg Rõndekov
11. 15v: Tõnu Piik
12. 13v: Karla Purgats
13. 13v: Klavdia Piik
14. 13v: Vello Vasser
15. 14v: Vladimir Ogne¨t¨ikov
16. 13v: Aleksandr Tipakov
17. 12v: Väino Aul
18. 13v: Enn Tokman
19. 12v: Oksana Sa¸ina
20. 11v: Emil Murzajev
21. 14v: Illar Tõnurist
22. 12v: Kenneth Muusikus
23. 11v: Urmas Jõeäär
24. 10v: Melika Lehtla
25. 9v: Jaan Sepp
26. 8v: German Terehhov
27. 9v: Jaan Saar
28. 8v: Daniil Alekankin
29. 7v: Andrei Grint¨ak
30. 5v:Urmas Randlaine
31. 4v: Janek Tarto
32. 2v: Oskar Sepp
33. võiduta: Einar Juhkam

TABEL


VokaKV

Voka paarismängu KV Superfinaal (üksikmäng)

08.10.2017 Voka staadion

1. Oskar Sepp
2. Jaan Sepp
3. Janek Tarto
4. Vello Vasser 
5. Viktor ¦varõgin
6. Tõnu Piik
7. Andres Veski
8. Urmas Jõeäär
9. Elmo Lageda
10. Karla Purgats
11. Vladimir Ogne¨t¨ikov
12. Daniil Alekankin
13. Oksana Sa¸ina
14. Oleg Rõndenkov
15. Tarmo Bombe
16. Andrei Grint¨ak
17. Mait Metsla
18. Aigi Orro
19-20. Emil Murzajev
19-20. Henri Mitt
21. Einar Juhkam
22. Enn Tokman
23. Klavdia Piik
24. Johannes Neiland
25. Kenneth Muusikus
26. Urmas Randlaine
27-28. Ljudmila Varendi
27-28. Väino Aul
29. Jaan Saar
30. Illar Tõnurist
31. Melika Lehtla

TULEMUSED


Voka paarismängu KV 10.etapp

30.09.2017 Voka staadion

1. Karla Purgats, Lemmit Toomra - 4 võitu
2. Boriss Klubov, Elmo Lageda - 4 võitu
3-4. Einar Juhkam, Johannes Neiland - 4 võitu
3-4. Matti Vinni, Vello Vasser - 4 võitu
5. Jaan Sepp, Oskar Sepp - 3 võitu
6. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin - 3 võitu
7-8. Mait Metsla, Vladimir Ogne¨t¨ikov - 2 võitu
7-8. Marta Bernat, Väino Aul - 2 võitu
9. Kenneth Muusikus, Urmas Randlaine - 2 võitu
10. Aarne Välja, Andres Veski - 2 võitu
11. Oksana Sa¸ina, Oleg Rõndenkov - 2 võitu
12. Henri Mitt, Tõnu Piik - 1 võit
13. Illar Tõnurist, Jaan Saar - 1 võit
14. Enn Tokman, Tarmo Bombe - 1 võit


Jõhvi meistrivõistlused, üksikmäng

24.09.2014 Jõhvi, Neptun

1. Oskar Sepp
2. Argo Sepp
3. Elmo Lageda
4. Janek Tarto
5. Ivar Viljaste
6. Boriss Klubov
7. Matti Vinni
8. Jaan Sepp
9. Tõnu Piik
10. Aarne Välja
11. Oleg Rõndenkov
12. Mait Metsla
13. Ljudmila Varendi
14. Vladimir Ogne¨t¨ikov
15. Lemmit Toomra
16. Marta Bernat
17. Andres Veski

TULEMUSED


Kohtla-Järve meistrivõistlused, duo

17.09.2017 Kohtla-Järve spordihoone

1. Ivar Viljaste, Matti Vinni
2. Jaan Sepp, Oskar Sepp
3. Mait Metsla, Tõnu Piik
4. Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
5. Aarne Välja, Janek Tarto
6. Andres Veski, Tõnis Anton
7. Boriss Klubov, Elmo Lageda

TULEMUSED


Raadi

Agnes Sirkeli mälestusturniir, üksikmäng

16.09.2017  Raadi, Tartu

1. (6p) Toomas Reede
2. (6p) Avo Tagen
3. (5p) Ain Tamme
4. (5p) Varje Reede
5. (5p)Tõnu Sõrmus
6. (5p) Ille Sõrmus
7. (5p) Vello Vasser
8. (4,5p) Enn Kivisaar
9. (4p) Jaan Joonas
10. (4p) Tõnu Haga
11. (4p) Raivo Kruse
12. (4p) Enn Tõppan
13. (4p) Kalev Jahnson
14. (4p) Valmar Pant¨enko
15. (4p) Vello Pluum
16. (4p) Marta Ruus
17. (3,5p) Heili Vasser
18. (3,5p) Aivar Sein
19. (3,5p) Jelena Brakina
20. (3p) Siiri Baranova
21. (3p) Rein Rotberg
22. (3p) Robert Schmidt
23. (3p) Anti Alasi
24. (3p) Toivo Ilves
25. (3p) Silver Mäe
26. (2,5p) Kertu Palm
27. (2,5p) Jaanus Tiiter
28. (2p) Ene-Malle Kutsar
29. (2p) Mai Luik
30. (2p) Tiiu Haga
31. (2p) Maive Sein
32. (2p) Kaido Pung
33. (1p) Ruti Loid
34. (1p) Madis Sikk

TULEMUSED


Ida-Virumaa MV - trio

10.09.2017 Voka

1. Ivar Viljaste, Matti Vinni, Vello Vasser
2. Jaan Sepp, Mait Metsla, Oskar Sepp
3. Tõnu Piik, Väino Aul, Ülo Piik
4. Boriss Klubov, Elmo Lageda, Johannes Neiland
5. Aarne Välja, Andres Veski, Janek Tarto, Tarmo Bombe
6. Andrei Grint¨ak, Daniil Alekankin, Karla Purgats
7. Einar Juhkam, Enn Tokman, Illar Tõnurist, Melika Lehtla
8. Henri Mitt, Meelis Luud, Urmas Randlaine
9. Ljudmila Varendi, Marta Bernat, Viktor ¦varõgin

TULEMUSED


Voka paarismängu KV 9.etapp

06.09.2017 Voka staadion

1. Jaan Sepp, Oskar Sepp - 5 võitu
2. Oleg Rõndenkov, Janek Tarto - 4 võitu
3. Matti Vinni, Vello Vasser - 4 võitu
4-5. Andres Veski, Andrei Grint¨ak - 3 võitu
4-5. Karla Purgats, Lemmit Toomra - 3 võitu
6. Johannes Neiland, Urmas Jõeäär - 3 võitu
7. Einar Juhkam, Tarmo Bombe - 3 võitu
8. Boriss Klubov, Mait Metsla - 3 võitu
9-10. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin - 2 võitu
9-10. Elmo Lageda, Tõnu Piik - 2 võitu
11. Aigi Orro, Kalle Orro - 2 võitu
12. Gert Müil, Tõnu Kapper - 2 võitu
13. Illar Tõnurist, Jaan Saar - 2 võitu
14. Meelis Luud, Urmas Randlaine - 1 võit
15. Henri Mitt, Väino Aul - 1 võit


Eesti meistrivõistlused - trio

02.09.2017 Saku petangiväljak

1. Meelis Münt, Kaido Kopel, Margus Berkmann
2. Vahur Raudsepp, Heigo Kullang, Andrus Tommula
3. Aarne Välja, Matti Vinni, Ivar Viljaste
4. Varje Reede, Maive Sein, Aivar Sein
5. Arvi Palla, Kadri Arunurm, Kalju Olmre
6. Katri Aavekukk, Külli Kariste, Merike Aava
7. Marge Mägi, Mare Kingissepp, Silver Kingissepp, Kevin Sten Liik
8. Urmo Auväärt, Andero Kelu, Mihkel Palk, Alar Sinimäe
9. Kertu Palm, Aimar Poom, Valmar Pant¨enko
10. Oskar Sepp, Jaan Sepp, Sirje Viljaste
11. Kadri Veljend, Margo Peebo, Marko Ode
12. Ott Karl Kopel, Markus Erik Tommula, Joonas Tohert
13. Toomas Tauk, Kaarel Mikk, Eve Oidsalu
14. Gunnar Usin, Marek Kolk, Toomas Hoole
15. Triin Gretel Tauk, Piret Kopel, Angelika Tauk
16. Svetlana Veski, Andres Veski, Mait Metsla

Tulemused: Puulid : Karikas 1-8 : Karikas 9-16


Kohtla-Järve 16. meistrivõistlused - trio

24.08.2017 Kohtla-Järve spordihoone

1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Matti Vinni
2. Argo Sepp, Jaan Sepp, Mait Metsla, Oskar Sepp
3. Andrei Grint¨ak, Boriss Klubov, Elmo Lageda
4. Aigi Orro, Kalle Orro, Tõnu Piik
5. Karla Purgats, Lemmit Toomra, Tõnu Kapper

TULEMUSED


EPKL reitinguvõistlus 4. VIRU KARIKAS, paarismäng

20.08.2017 Kohtla-Järve spordihoone

1. Jaan Sepp, Oskar Sepp
2. Ivar Viljaste, Kristo Viljaste
3. Mare Kingissepp, Marge Mägi, Kevin Sten Liik
4. Kadri Arunurm, Kalju Olmre
5. Silver Kingissepp, Mihkel Filipenko
6. Elmo Lageda, Tõnu Piik
7. Svetlana Veski, Andres Veski
8. Kadri Veljend, Mait Metsla
9. Janek Kiisk, Arvi Palla
10. Urmo Auväärt, Thibaut Mathon
11. Marita Salomäki, Tapio Salomäki
12. Janek Tarto, Aarne Välja
13. Peeter Mäeots, Marek Lehis
14. Marek Kolk, Aimar Poom
15. Aigi Orro, Kalle Orro
16. Matti Vinni, Vello Vasser
17. Sari Muko, Boriss Klubov
18. Sirje Viljaste, Tõnu Kapper
19. Ville Liimatainen, Pentti Leppänen
20. Katrin Lember, Alex Lember
21. Tuula Hallikainen, Eeva Liisa Perttula

Matti Vinni, Vello Vasser - Janek Tarto, Aarne Välja 11:13
Matti Vinni, Vello Vasser - Janek Tarto, Aarne Välja 3:13
Matti Vinni, Vello Vasser - Tuula Hallikainen, Eeva Liisa Perttula 13:3
Matti Vinni, Vello Vasser - Sari Muko, Boriss Klubov 13:10
Matti Vinni, Vello Vasser - Aigi Orro, Kalle Orro 0:13

Tulemused: Puulid : Karikas 1-14 : Karikas 1-8 : Karikas 9-14 : Karikas 15-21


Kohtla-Järve 18.MV, üksikmäng

17.08.2017 Kohtla-Järve spordihoone

1. Oskar Sepp
2. Matti Vinni
3. Andres Veski
4. Kristo Viljaste
5. Ivar Viljaste
6. Tõnu Kapper
7. Boriss Klubov
8. Janek Tarto
9. Vello Vasser
10. Tõnu Piik
11. Elmo Lageda
12. Aarne Välja
13. Jaan Sepp
14. Andrei Grint¨ak
15. Emil Murzajev
16. Oleg Rõndenkov
17. Oksana Sa¸ina
18. Daniil Alekankin
19. Alina Alekankina


Voka paarismängu KV 8.etapp

16.08.2017 Voka staadion

1. Jaan Sepp, Oskar Sepp - 5 võitu
2. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin - 4 võitu
3. Johannes Neiland, Urmas Jõeäär - 4 võitu
3. Andres Veski, Svetlana Veski - 4 võitu
5-8. Matti Vinni, Vello Vasser - 3 võitu
5-8. Aigi Orro, Kalle Orro - 3 võitu
5-8. Karla Purgats, Lemmit Toomra - 3 võitu
5-8. Elmo Lageda, Tõnu Piik - 3 võitu
9. Einar Juhkam, Tarmo Bombe -2 võitu
10. Alina Alekankina, Daniil Alekankin - 2 võitu
11. Boriss Klubov, Mait Metsla - 2 võitu
12-14. Janek Tarto, Romek Tarto - 2 võitu
12-14. Meelis Luud, Urmas Randlaine - 2 võitu
12-14. Aleksander Tipakov, Sergei Plotnikov - 2 võitu
15. Illar Tõnurist, Jaan Saar - 1 võit
16. Andrei Grint¨ak, Emil Murzajev - 1 võit
17. Henri Mitt, Melika Lehtla - 1 võit
18. Gert Müil, Tõnu Kapper - 1 võit


Tabloo

Jõhvi 17. MV - duo

10.08.2017 Jõhvi, Neptun

1. Andres Veski, Svetlana Veski
2. Matti Vinni, Vello Vasser
3. Ivar Viljaste, Kristo Viljaste
4. Aarne Välja, Janek Tarto
5. Jaan Sepp, Oskar Sepp
6. Elmo Lageda, Tõnu Kapper
7. Aigi Orro, Kalle Orro
8. Tõnu Piik, Ülo Piik
9. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin
10. Johannes Neiland, Mait Metsla
11. Oksana Sa¸ina, Oleg Rõndenkov
12. Andrei Grint¨ak, Emil Murzajev
13. Meelis Luud, Urmas Randlaine

TULEMUSED


Voka paarismängu KV 7.etapp

02.08.2017 Voka staadion

1. Johannes Neiland, Väino Aul - 5 võitu
2. Karla Purgats, Lemmit Toomra - 4 võitu
3. Aigi Orro, Kalle Orro - 4 võitu
4-5. Oksana Sa¸ina, Oleg Rõndenkov - 3 võitu
4-5. Henri Mitt, Melika Lehtla - 3 võitu
6. Matti Vinni, Vello Vasser - 3 võitu
7. Boriss Klubov, Mait Metsla - 3 võitu
8. Aarne Välja, Janek Tarto - 3 võitu
9-10. Daavi Unus, Urmas Randlaine - 2 võitu
9.10. Jaan Sepp, Oskar Sepp - 2 võitu
11. Enn Tokman, Tarmo Bombe - 2 võitu
12. Jaan Saar, Meelis Luud - 2 võitu
13. Elmo Lageda, Tõnu Piik - 2 võitu
14. Gert Müil, Tõnu Kapper 1 võit
15. Illar Tõnurist, Kati Tuzberg 1 võit


CEP

EuroCup Qualification Group A, Final Ranking

27-30.07.2017 Karlsunde; Taani

1. Burggarten Horb (GER)
2. Coccinelle PC (SWE)
3. Riganelli ESCH (LUX)
4. Boule Hedebo/KIF (DEN)
5. PSC Järvenpää (FIN)
6. Kohtla-Järve SHK (EST)
7. Caerleon RFC PC (WLS)

RESULTS


Jõulumäe

ESL

1. Tallinn I (Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Roman Olmre)
2. Saaremaa I
3. Võru I
4. Läänemaa I
5. Valgamaa
6. Narva
7. Lääne-Virumaa (Heili Vasser, Vello Vasser, Matti Vinni)
8. Viljandi
9. Tartu I
10. Jõgevamaa II
11. Läänemaa II
12. Saaremaa II
13. Rapla
14. Ida-Virumaa
15. Pärnumaa I
16. Jõgevamaa I
17. Tartu II
18. Tallinn II
19. Võru II
20. Pärnumaa II

TULEMUSEDLääne-Virumaa – Võru II 12:13
Lääne-Virumaa – Tartu I 10:13
Lääne-Virumaa – Narva 13:4
Lääne-Virumaa – Läänemaa II 13:4
Lääne-Virumaa – Saaremaa I 8:13
Lääne-Virumaa – Valgamaa 8:13
Lääne-Virumaa – Viljandi 13:9


Ida-Virumaa MV paarismängus

13+20.07.2017 Voka

1. Jaan Sepp, Oskar Sepp
2. Tõnu Piik, Ülo Piik
3. Aarne Välja, Janek Tarto
4. Boriss Klubov, Elmo Lageda
5. Matti Vinni, Vello Vasser
6. Aigi Orro, Kalle Orro
7. Ivar Viljaste, Kristo Viljaste
8. Meelis Luud, Urmas Randlaine
9. Mait Metsla, Vladimir Ogne¨t¨ikov
10. Johannes Neiland, Oleg Rõndenkov
11. Enn Tokman, Illar Tõnurist
12. Henri Mitt, Väino Aul
13-15. Argo Sepp, Einar Juhkam
13-15. Karla Purgats, Lemmit Toomra
13-15. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin


Voka paarismängu KV 6.etapp

19.07.2017 Voka staadion

1. Elmo Lageda, Tõnu Piik - 4 võitu
2. Aigi Orro, Kalle Orro - 4 võitu
3. Janek Tarto, Romek Tarto - 4 võitu
4. Jaan Sepp, Oskar Sepp - 4 võitu
5. Matti Vinni, Vello Vasser - 3 võitu
6-7. Enn Tokman, Tarmo Bombe - 3 võitu
6-7. Mait Metsla, Vladimir Ogne¨t¨ikov - 3 võitu
8. Johannes Neiland, Väino Aul - 3 võitu
9. Andrei Grint¨ak, Emil Murzajev - 3 võitu
10. Einar Juhkam, Kenneth Muusikus - 2 võitu
11. Oksana Sa¸ina, Oleg Rõndenkov - 2 võitu
12-13. Meelis Luud, Urmas Randlaine - 2 võitu
12-13. Alina Alekankina, Daniil Alekankin - 2 võitu
14-15. Henri Mitt, Melika Lehtla - 1 võit
14-15. Illar Tõnurist, Jaan Saar - 1 võit


Jõhvi linna meistrivõistlused, triod

09.07.2017 Jõhvi, Neptun

1. Janek Tarto, Kristo Viljaste, Ivar Viljaste
2. Svetlana Veski, Aarne Välja, Lemmit Toomra
3. Oskar Sepp, Jaan Sepp, Argo Sepp
4. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
5. Andrei Grint¨ak, Boriss Klubov, Elmo Lageda
6. Karla Purgats, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
7. Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
8. Johannes Neiland, Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin
9. Enn Tokman, Tarmo Bombe, Tõnu Piik


25.Eesti valdade suvemängude petangiturniir

08.07.2017 Vinni

Anna Romanenko fotod

1. Tartu, Tartumaa: Kertu Palm, Aimar Poom, Valmar Pant¨enko, Marika Poom
2. Ridala, Läänemaa: Endla Antsve, Kaido Antsve, Mihkel Palk, Tiit Palk
3. Põdrala, Valgamaa: Maris Rõõm, Kevin Kangur, Kaur Kangur, Mati Rõõm
4. Lääne-Nigula, Läänemaa: Maive Sein, Marge Mägi, Mare Kingissepp, Silver Kingissepp
5. Mäetaguse, Ida-Virumaa: Rutt Voldek, Oskar Sepp, Jaan Sepp, Argo Sepp
6. Toila, Ida-Virumaa: Oksana Sa¸ina, Juhan Neiland, Meelis Luud, Urmas Randlaine
7. Iisaku, Ida-Virumaa: Anna Romanenko, Ülo Piik, Aulis Paal, Oleg Rõndenkov
8. Ülenurme, Tartumaa: Marta Ruus, Jelena Brakina, Vello Pluum
9. Rae, Harjumaa: Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Roman Olmre, Andrus Tommula
10. Kiili, Harjumaa: Merike Lusbo, Aigar Lusbo, Harry Lusbo
11. Viru-Nigula, Lääne-Virumaa: Heili Vasser, Vello Vasser, Matti Vinni
12. Suure-Jaani, Viljandimaa: Anu Ibrus, Andres Ibrus, Mauno Mill
13. Viljandi, Viljandimaa: Varje Reede, Toomas Reede, Toivo Ilves
14. Käru, Raplamaa: Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
15. Kose, Harjumaa: Kerli Sild, Heigo Kullang, Sander Prits, Erik Horn
16. Imavere, Järvamaa: Margit Reinpõld, Taiga Laur, Jüri Ellram, Enn Eelmäe
17. Lääne-Saare, Saaremaa: Ulvi Hallik, Gabriel Alesmaa, Tarvo Pihlas, Gennadi Andrejev
18. Mikitamäe, Põlvamaa: Liina Raidla, Margo Sirendi, Raul Raidla
19. Ambla, Järvamaa: Sinilga Kalavus, Rauno Tikko, Urmo Lepamets, Harri Lepamets
20. Kernu, Harjumaa: Karin Lähker, Lauri Kaasik, Armo Aas, Himre Beljajev
21. Saue, Harjumaa: Riina Kink, Jaanus Reha, Mairo Kirss, Imre Miller
22. Vinni, Lääne-Virumaa: Triinu Kunberg, Ere Tammeorg, Ivar Ploom

ProtokollViru-Nigula – Mikitamäe 13:7
Viru-Nigula – Ambla 13:3
Viru-Nigula – Põdrala 8:13
Viru-Nigula – Ridala 11:13
Viru-Nigula – Kiili 10:13
Viru-Nigula – Suure-Jaani 13:0


42.Eesti linnade suvemängude petangiturniir

08.07.2017 Valga

1. Jõhvi: Ivar Viljaste, Eve Müüdla, Karla Purgats, Tõnu Kapper
2. Valga: Anneli Kattai, Mihkel Lillemets, Uudo Blaasen
3. Põlva: Aigar Nuuma, Taavi Nagel, Kristi Johanson
4. Kuressaare: Urmo Auväärt, Enno Kermik, Katrin Lember
5. Paide: Anneli Suits, Agnes Lember, Enn Lehtpuu, Ahto Salum
6. Jõgeva: Aimur Säärits, Priit Toru, Ave Säärits, Mattias Säärits
7. Tartu: Ene Malle Kutsar, Agnes Sirkel, Enn Mainla, Enn Tõppan
8. Rakvere: Luule Laidro, Viiu Pilv, Edgar Sikka, Raul Mõtus
9. Viljandi: Hilja Rebane, Nikolai Kotlov, Kaido Pung, Madis Sikk
10. Põltsamaa: Vaige Ant, Arvo Orgussaar, Eve Andreller
11. Haapsalu: Irene Võrklaev, Martha Aavisto, Uku kollom
12. Türi: Ragne Kuurmaa, Anu Kuurma, Anneli Pärn

Protokoll


Voka paarismängu KV 5.etapp

05.07.2017 Voka staadion

1. Jaan Sepp, Oskar Sepp - 4 võitu
2-4. Vello Vasser, Matti Vinni - 4 võitu 
2-4. Aigi Orro, Kalle Orro - 4 võitu
2-4. Juhan Neiland, Rainer Schmidt - 4 võitu
5-6. Andres Veski, Illar Tõnurist
5-6. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin
7-8. Karla Purgats, Lemmit Toomra
7-8. Elmo Lageda, Tõnu Piik
9. Meelis Luud, Urmas Randlaine
10. Oksana Sa¸ina, Oleg Rõndenkov
11. Svetlana Veski, Anna Romanenko
12. Melika Lehtla, Henri Mitt
13. Vladimir Ogne¨t¨kov, Mait Metsla
14. Tõnu Kapper, Boriss Klubov
15. Enn Tokman, Tarmo Bombe
16. Antonina Maksimova, Sten Kunts
17. Anneli Mänd, Gunnar Kõue
18. Kärt Plakk, Martin Plakk


Voka kiirturniir PLIKS-PLAKS 101

01.07.2017 Voka staadion

INFO ja tulemused (punktiskoorid) http://sportiv.ee:
1. Vello Vasser 44
2. Lemmit Toomra 41
3. Oskar Sepp 41
4. Janek Tarto 41
5. (N1.) Aigi Orro 38
6. Elmo Lageda 38
7. (N2.) Anna Romanenko 37
8. Aarne Välja 37
9. Meelis Luud 36
10. (N3.) Ljudmila Varendi 36
11. Jaan Sepp 35
12. Andrei Grintsak 35
13. Jaan Saar 34
14. Danil Alekankin 33
15. Henri Mitt 33
16. (N4.) Heili Vasser 33
17. Andres Veski 32
Tõnu Piik 30
Ülo Piik 30
Urmas Randlaine 29
Antonina Maksimova (N5.) 27
Rene Kundla 27
Einar Juhkam 26
Viktor ¦varõgin 25
Illar Tõnurist 24
German Terehhov 24
Tarmo Bombe 23
Enn Tokman 23
Oksana Sa¸ina (N6.) 22
Väino Aul 22
Vello Luud 21
Daavi Unusk 17


Voka paarismängu KV 4.etapp

21.06.2017 Voka staadion

1. Janek Tarto, Romek Tarto - 4 võitu
2. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin - 4 võitu
3. Elmo Lageda, Tõnu Piik - 4 võitu
4. Matti Vinni, Vello Vasser - 4 võitu
5. Johannes Neiland, Oleg Rõndenkov - 3 võitu
6. Meelis Luud, Urmas Randlaine - 3 võitu
6. Jaan Sepp, Oskar Sepp - 3 võitu
8. Tõnu Kapper, Vladimir Ognet¨t¨ikov - 2 võitu
9. Andrei Grint¨ak, Emil Murzajev - 2 võitu
10. Karla Purgats, Mikk Neem - 2 võitu
11. Henri Mitt, Melika Lehtla - 2 võitu
12. Enn Tokman, Tarmo Bombe - 2 võitu
13. Alina Alekankina, Daniil Alekankin - 2 võitu
14. Einar Juhkam, Illar Tõnurist - 1 võit
15. Henri Müür, Kenneth Muusikus - 1 võit


Veteranide 55+ EM katsevõistlused, triod

21.05.2017 Saku, 17.06.2017 Tallinn

Sirje Viljaste, Ivar Viljaste,
Matti Vinni, Kalju Olmre
11:13
13:5
13:2
13:10
13:4
13:11
13:3
13:2
7 - 1
Marina Vallik, Riina Ilves,
Aivar Sein
13:11
5:13
2:13
10:13
10:13
13:7
9:13
13:12
3 - 5
Kalle Orro, Aarne Välja,
Mait Metsla, Andres Veski
4:13
11:13
3:13
2:13
13:10
7:13
13:9
12:13
2 - 6

Ida-Virumaa meistrivõistlused, üksikmäng

15.06.2017 Voka staadion

1. Oleg Rõndenkov
2. Ülo Piik
3. Ivar Viljaste
4. Andres Veski
5. Vello Vasser
6. Boriss Klubov
7. Ljudmila Varendi
8. Argo Sepp
8. Janek Tarto
10. Tõnu Kapper
11. Aarne Välja
12. Oskar Sepp
13. Tõnu Piik
14. Vladimir Ogne¨t¨ikov
15. Viktor ¦varõgin
16. Karla Purgats
16. Svetlana Veski
18. Matti Vinni
19. Daniil Alekankin
20. Meelis Luud
21. Lemmit Toomra
22. Jüri Mitt
23. Jaan Sepp
23. Sirje Viljaste
25. Mikk Mehide
26. Jüri Mironjuk
27. Andrei Grint¨ak
28. Henri Mitt
29. Urmas Randlaine
30. Elmo Lageda
31. Enn Tokman
32. Illar Tõnurist
32. Klavdia Piik
34. Oksana Sa¸ina
35. Tarmo Bombe
36. Einar Juhkam
37. Alina Alekankina
38. Melika Lehtla

Voka paarismängu KV 3.etapp

07.06.2017 Voka staadion

1. Jaan Sepp, Oskar Sepp - 5 võitu
2-3. Matti Vinni, Vello Vasser - 4 võitu
2-3. Johannes Neiland, Karla Purgats - 4 võitu
4-7. Elmo Lageda, Tõnu Piik - 3 võitu
4-7. Janek Tarto, Romek Tarto - 3 võitu
4-7. Klavdia Piik, Väino Aul - 3 võitu
4-7. Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov - 3 võitu
8. Andres Veski, Svetlana Veski - 2 võitu
9. Aigi Orro, Kalle Orro - 2 võitu
10. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin - 2 võitu
11. Meelis Luud, Urmas Randlaine - 2 võitu
12. Enn Tokman, Tarmo Bombe - 2 võitu
13-14. Henri Mitt, Melika Lehtla - 2 võitu
13-14. Illar Tõnurist, Jüri Mitt - 2 võitu
15. Henri Müür, Oleg Rõndenkov


ESL MV, üksikmäng

27.05.2017 Valga

ESL petangi meistrivõistlused võitis Ida-Virumaa. Kokku osales 80 petankerit 8 võistkonnast.
Protokoll

1. Ida-Virumaa – 74 punkti
2. Valgamaa – 71 punkti
3. Tartumaa – 69 punkti
4. Võrumaa – 62 punkti
5. Läänemaa – 24 punkti
6. Lääne-Virumaa – 23 punkti
7. Saaremaa – 14 punkti
8. Viljandimaa – 7 punkti

Lääne-Virumaa parim: Heili Vasser – N60 klassis hõbemedal.


Baltique Duppeli, paarismäng

25.05.2017 Helsingi

Tulokset
28.Baltique Duppeli järjestettiin helatorstaina 25.5. Helsingissä Hesperiakatujen kentällä. Joukkueita oli 26. Pelattiin kuudessa sarjalohkossa rajaamattomilla pelialueilla. Lohkojen kaksi parasta jatkoivat mestaruuscuppiin, kaksi seuraavaa pintamutacuppiin ja loput pohjamutacuppiin. Sää oli lämmin, puoliaurinkoinen ja välillä tuuli toi kylmiä pyörteitä ja muutan minuutin kevyt sade vain piristi.
Mestaruuscup:
1. Pia Anttonen RIE ja Petri Seppä RIE
2. Veiko Proos PSC ja Juuso Siro PSC
3. Pauli Piiparinen KAL ja Mikko Lehti RIE
Pintamutacup:
1. Marko Aalto KAL ja Iivo Paaso KAL
Pohjamutacup:
1. Seppo Havukainen VUF ja Seppo Jalonen BAL
2. Vello Vasser ja Matti Vinni


Lääne-Virumaa Spordiveteranide Koondise MV, üksikmäng

23.05.2017 Rakvere

Paremusjärjestus: 
Naised
1. Heili Vasser (Kunda)
2. Tatjana Osokina (Kadrina)
3. Luule Laidro (Rakvere)
4. Viiu Pilv (Rakvere)
5.-8.
Leio Elva, 1 võit
Maie Tamm, 1 võit
Malle Turban, võiduta
Õie Malmberg, võiduta
Mehed
1. Mario Mikvere (Sõmeru)
2. Matti Vinni (Sõmeru)
3. Hillar Elva (Kadrina)
4. Vello Vasser (Viru-Nigula)
5.-7.
Alar Peek, 1 võit
Edgar Sikka, 1 võit
Tauno Jõgiste, võiduta

Mäetaguse KV 1.etapp, paarismäng

16.05.2017 Mäetaguse parkla

Paremusjärjestus: 
1 Mait Metsla, Ülo Piik 
2 Boriss Klubov, Elmo Lageda 
3 Klavdia Piik, Tõnu Piik 
4 Jaan Sepp, Oskar Sepp 
5 Andres Veski, Svetlana Veski 
6 Karla Purgats, Tõnu Kapper 
7 Alar Peek, Vello Vasser 

Kohtla-Järve KV 1.etapp, triod

07.05.2017 Kohtla-Järve spordihoone, Järveküla tee 44

Paremusjärjestus:
1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Sirje Viljaste
2. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
3. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski
4. Aigi Orro, Elmo Lageda, Kalle Orro
5. Klavdia Piik, Tõnu Piik, Ülo Piik
6. Alina Andrejeva, Andrei Grint¨ak, Daniil Alekankin
7. Karla Purgats, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
8. Heili Vasser, Matti Vinni, Vello Vasser
9. Boriss Klubov, Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin
10. Johannes Neiland, Oksana Sa¸ina, Oleg Rõndenkov


TARTU VAIM, võistkondlik trio+duppel

01.05.2017 Tartu Toomkiriku varemed, Lossi 25

Paremusjärjestus:
1. Võru 1: Illart Majas, Danel Pilv, Jaan Lüitsepp, Ljudmilla Lüitsepp, Jane Lüitsepp
2. Ida-Viru: Andres Veski, Svetlana Veski, Aigi Orro, Kalle Orro, Ülo Piik
3. Tartu 1: Aimar Poom, Marika Poom, Enn Kivisaar, Agnes Sirkel, Enn Tõppan
4. Ergeme: Dainis Podnieks, Sandris Grauds, Liga Kibere, Diana Kozlava, Imants Zvirbulis
5. Valga 1: Birika Kerb, Siiri Baranova, Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus, Mihkel Lillemets
6. Riga: Edgars Silovs, Denis Kuzna, Gints Mistris, Ginta Miglane, Inese Vaivade
7. Valga 2: Anna Liisa Kattai, Anneli Kattai, Tiit Kattai, Kevin Kangur, Kaur Kangur
8. Tartu 2: Valmar Pant¨enko, Kertu Palm, Triin Mäe, Eve Tõnisson, Anti Alasi
9. Virumaa: Rutt Voldek, Mait Metsla, Heili Vasser, Matti Vinni, Vello Vasser
10. Võru 2: Tiiu Haga, Ruti Loid, Tõnu Haga, Jaan Joonas, Toomas Hoole
11. Tartu 4: Mai Luik, Maie-Reet Paalma, Jüri Erm, Rein Jakobson, Kalev Jahnson
12. Tartu 3: Vello Pluum, Jelena Brakina, Mati Kure, Ene-Malle Kutsar, Marta Ruus

TABLOO

PILDIGALERII


Eesti sisemeistrivõistlused, triod

23.04.2017 Tallinna petangihall, Algi 38

1. Veiko Proos, Margus Berkmann, Kaido Kopel
2. Anna Liisa Kattai, Tiit Kattai, Kevin Kangur
3. Sirje Viljaste, Marge Mägi, Oskar Sepp
4. Anti Alasi, Aimar Poom, Marta Ruus, Valmar Pant¨enko
5. Katri Aavekukk, Külli Kariste, Merike Aava
6. Silver, Mare, Egert Kingissepp, Kevin Sten Liik
7. Marina Vallik, Mihkel Palk, Tiit Palk
8. Arvi Palla, Mihkel Filipenko, Kalju Olmre
9. Maris Rõõm, Siiri Baranova, Mati Rõõm, Kaur Kangur
10. Vahur Raudsepp, Maive Sein, Aivar Sein
11. Harry Lusbo, Jaan Joonas, Toomas Hoole
12. Marko Ode, Margus Strööm, Indrek Vaho
13-18. Merike Lusbo, Priit Koppel, Aigar Lusbo
13-18. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
13-18. Ivar Viljaste, Urmo Auväärt, Ülo Piik
13-18. Kadri Veljend, Margo Peebo, Margus Limberg
13-18. Irene Võrklaev, Alar Sinimäe, Uku Kollom
13-18. Marek Lehis, Hannes Lõps, Vahur Soover

A puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Sirje Viljaste, Marge Mägi, Oskar Sepp            13            I     
2. Marina Vallik, Mihkel Palk, Tiit Palk      13      10      13      II     
3. Irene Võrklaev, Alar Sinimäe, Uku Kollom      4            9      3.     
4.                              
B puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Ivar Viljaste, Urmo Auväärt, Ülo Piik            4      9      3.     
2. Katri Aavekukk, Külli Kariste, Merike Aava      13      13            I     
3. Maris/Mati Rõõm, Siiri Baranova, Kaur Kangur      3            13      II     
4.                        
C puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Veiko Proos, Margus Berkmann, Kaido Kopel       13            I     
2. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser      11            9      3.     
3. Harry Lusbo, Jaan Joonas, Toomas Hoole      12      4      13      II     
4.                        
D puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Kadri Veljend, Margo Peebo, Margus Limberg            9      3      3.     
2. Marko Ode, Margus Strööm, Indrek Vaho      5            13      II     
3. A.Alasi, A.Poom, Marta Ruus, V.Pantsenko      11      10            I     
4.                              
E puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Arvi Palla, Mihkel Filipenko, Kalju Olmre            13            I     
2. Maive Sein, Aivar Sein, Vahur Raudsepp      10            13      II     
3. Marek Lehis, Hannes Lõps, Vahur Soover      13      3      12      3.     
4.                        
F puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Silver/Mare/Egert Kingissepp, Kevin Sten Liik            2      13      II     
2. Merike Lusbo, Aigar Lusbo, Priit Koppel      5            9      3.     
3. Anna Liisa Kattai, Tiit Kattai, Kevin Kangur      13      13            I     
4.                              


Kohtla-Järve SHK KV 9.etapp, üksikmäng

16.04.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

1. Janek Tarto
2. Ivar Viljaste
3. Matti Vinni
4. Tõnu Piik
5-6. Aarne Välja
5-6. Vladimir Ogne¨t¨ikov
7. Ülo Piik
8. Svetlana Veski
9-12. Viktor ¦varõgin
9-12. Tarmo Bombe
9-12. Andres Veski
9-12. Argo Sepp
13-18. Kristo Viljaste
13-18. Elmo Lageda
13-18. Mait Metsla
13-18. Jaan Sepp
13-18. Ljudmila Varendi
13-18. Enn Tokman
19-23. Tõnu Kapper
19-23. Borisss Klubov
19-23. Klavdia Piik
19-23. Polina Merkulova
19-23. Vello Vasser

TULEMUSED
A puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kristo  Viljaste
8
13
11
3.
2. Matti Vinni
13
13

I
3. Tõnu Kapper
5
9

4.
4. Ülo Piik
13
8
13
II
B puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Aarne Välja
13
13

I
2. Elmo Lageda
13
8
10
3.
3. Boriss Klubov
10
7

4.
4. Tarmo Bombe
2
13
13
II
C puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Janek Tarto

13

I
2. Mait Metsla
3

7
3.
3. Viktor ¦varõgin 13
10
13
II
4.



D puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Ivar Viljaste
13
13

I
2. Jaan Sepp
8
13
12
3.
3. Argo Sepp
13
12
13
II
4. Klavdia Piik
7
10

4.
E puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Svetlana Veski
13
13

I
2. Andres Veski
9
13
13
II
3. Ljudmila Varendi
13
6
8
3.
4. Polina Merkulova
7
6

4.
F puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Vladimir Ogne¨t¨ikov
13
8
13
II
2. Vello Vasser
4
12

4.
3. Tõnu Piik
13
13

I
4. Enn Tokman
11
13
5
3.

Kohtla-Järve SHK KV 8.etapp, trio

02.04.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Tõnu Piik
2. Ljudmila Varendi, Nikolai Palkin, Viktor ¦varõgin
3. Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
4. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
5. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
6. Aarne Välja, Andres Veski, Karla Purgats

TULEMUSED


EPKL Reitinguvõistlus, triod

12.03.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

Tulemused
1. Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Thibaut Sergeï Mathon
2. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Maive Sein
3. Marge Mägi, Marina Vallik, Ülo Piik
4. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
5. Janek Kiisk, Marek Kolk, Margus Strööm
6. Egert, Mare ja Silver Kingissepp, Kevin Sten Liik
7. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
8. Mati Tapo, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
9-13. Kadri Veljend, Margo Peebo, Marko Ode
9-13. Sirje Viljaste, Aarne Välja, Andres Veski
9-13. Merike, Harry ja Aigar Lusbo
9-13. Ljudmila Varendi, Viktor Svarõgin, Nikolai Palkin
9-13. Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov

A puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Egert, Mare ja Silver Kingissepp, Kevin Sten Liik

13

I
2. Aigar Lusbo, Harry Lusbo, Merike Lusbo
8

10
3.
3. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser 13
6
13
II
4.




B puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Maive Sein
4
13
13
II
2. Aarne Välja, Andres Veski, Sirje Viljaste
4
8

4.
3. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
13
13

I
4. Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
13
8
4
3.
C puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Thibaut Sergeļ Mathon
13

I
2. Marge Mägi, Marina Vallik, Ülo Piik
13
6
13
II
3. Ljudmila Varendi, Nikolai Palkin, Viktor Svarõgin
7

3
3.
4.



D puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kadri Veljend, Margo Peebo, Marko Ode

7
5
3.
2. Janek Kiisk, Marek Kolk, Margus Strööm
3

13
II
3. Mati Tapo, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
13
13

I
4.




Kõik mängud



Kohtla-Järve SHK KV 7.etapp, duo

05.03.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

1. Matti Vinni, Vello Vasser
2. Aarne Välja, Janek Tarto
3. Ivar Viljaste, Kristo Viljaste
4. Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov
5. Andres Veski, Svetlana Veski
6. Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin
7. Lemmit Toomra, Sirje Viljaste
8. Argo Sepp, Tõnu Piik
9. Enn Tokman, Tarmo Bombe
10. Jaan Sepp, Oskar Sepp

TULEMUSED


Kohtla-Järve SHK KV 6.etapp, üksikmäng

26.02.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

1. Janek Tarto
2. Oskar Sepp
3. Jaan Sepp
4. Kristo Viljaste
5. Ivar Viljaste
6. Svetlana Veski
7. Aarne Välja
8. Andres Veski
9. Ülo Piik
10. Vello Vasser
11. Vladimir Ogne¨t¨ikov
12. Tõnu Piik
13. Argo Sepp
14. Viktor ¦varõgin
15. Elmo Lageda
16. Ljudmila Varendi
17. Klavdia Piik
18. Hardy Kalaus
19. Borisss Klubov
20. Matti Vinni



TULEMUSED

A puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Elmo Lageda
4
13
4
3.
2. Andres Veski
13
13

I
3. Ljudmilla Varendi
8
7

4.
4. Tõnu Piik
13
9
13
II
B puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Vladimir Ogne¨t¨ikov 8
13
13
II
2. Aarne Välja
13
13

I
3. Klavdia Piik
6
8

4.
4. Hardy Kalaus
13
9
4
3.
C puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kristo Viljaste

8
13
II
2. Oskar Sepp
13
13

I
3. Viktor ¦varõgin 8

4
3.
4.



D puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Ivar Viljaste

13

I
2. Janek Tarto
13
10
13
II
3. Argo Sepp
6

8
3.
4.




E puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Matti Vinni

4
3
3.
2. Jaan Sepp
12

13
II
3. Ülo Piik
13
13

I
4.



F puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Svetlana Veski

13

I
2. Boriss Klubov
8

6
3.
3. Vello Vasser
13
12
13
II
4.





EPKL Regioonide karikas, II etapp, trio

19.02.2017 Kohtla-Järve (Ida regioon, II etapp)

1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste
2. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
3. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
4. Elmo Lageda, Klavdia Piik, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
5-6. Aigi Orro, Andres Viisitamm, Kalle Orro
5-6. Boriss Kolubov, Ljudmilla Varendi, Viktor ¦varõgin
7. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski

Kõik mängud


Kohtla-Järve SHK KV 5.etapp, triod

12.02.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

1. Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
2. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste
3. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
4. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
5. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski
6. Boriss Klubov, Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin
7. Hardy Kalaus, Johannes Neiland, Klavdia Piik
8. Enn Tokman, Jaan Saar, Tarmo Bombe

TULEMUSED


A puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste
13
13

I
2. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
13
12
13
II
3. Boriss Klubov, Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin 11
13
1
3.
4. Enn Tokman, Jaan Saar, Tarmo Bombe
7
4

4.
B puul1.voor2.voorVK-KVKoht
1. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski
11
13
4
3.
2. Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov 13
13

I
3. Hardy Kalaus, Johannes Neiland, Klavdia Piik
7
x

4.
4. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
13
3
13
II

Eesti sisemeistrivõistlused, duppel

04.02.2017 Tallinna petangihall, Algi 38

1. Peep Puiestik, Veiko Proos
2. Kadri Veljend, Aivar Sein
3. Kalju Olmre, Arvi Palla
4. Thibaut Sergei Mathon, Eve Oidsalu
5. Kristo ja Ivar Viljaste
6. Maive Sein, Varje Reede
7. Marko Ode, Margo Peebo
8. Kaido Kopel, Toomas Tauk
9. Aigi ja Kalle Orro
10. Kevin Sten Liik, Vahur Raudsepp
11. Mare Kingissepp, Margus Limberg
12. Svetlana ja Andres Veski
13. Merike ja Aigar Lusbo
14. Margus Strööm, Janek Kiisk
15. Egert ja Silver Kingissepp
16. Marge Mägi, Sirje Viljaste
17. Marek Kolk, Mihkel Palk
18. Matti Vinni, Vello Vasser
19. Marina Vallik, Tiit Palk


TULEMUSED

A puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kaido Kopel, Toomas Tauk

13

I
2. Kevin Sten Liik, Vahur Raudsepp
2

13
II
3. Merike Lusbo, Aigar Lusbo
13
4
10
3.
4.




B puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Margus Strööm, Janek Kiisk

2
7
3.
2. Mare Kingissepp, Margus Limberg
4

13
II
3. Maive Sein, Varje Reede
13
13

I
4.



C puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Thibaut Sergei Mathon, Eve Oidsalu
13

I
2. Kadri Veljend, Aivar Sein
5

13
II
3. Marek Kolk, Mihkel Palk
13
4
12
3.
4.



D puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kalju Olmre, Arvi Palla

3
13
II
2. Peep Puiestik, Veiko Proos
13
13

I
3. Matti Vinni, Vello Vasser
4

0
3.
4.




E puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kristo Viljaste, Ivar Viljaste

13

I
2. Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
13
11
9
3.
3. Aigi Orro, Kalle Orro
0

13
II
4.



F puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Marko Ode, Margo Peebo
13
13

I
2. Marge Mägi, Sirje Viljaste
3
13
9
3.
3. Svetlana Veski, Andres Veski
13
12
13
II
4. Marina Vallik, Tiit Palk
9
0

4.


Kohtla-Järve SHK KV 4.etapp, üksikmäng

29.01.2017 Kohtla-Järve petangihall, Spordi 2

1. Svetlana Veski
2. Ivar Viljaste
3. Vello Vasser
4. Tõnu Piik
5. Vladimir Ogne¨t¨ikov
6. Kristo Viljaste
7. Johannes Neiland
8. Tõnu Kapper
9. Ülo Piik
10. Boriss Klubov
11-12. Matti Vinni
11-12. Aarne Välja
13. Elmo Lageda
14. Janek Tarto
15. Meelis Luud
16. Tarmo Bombe
17. Ljudmila Varendi
18. Jaan Sepp
19. Andres Veski
20. Viktor ¦varõgin
21. Enn Tokman
22. Klavdia Piik
23. Sirje Viljaste


TULEMUSED


EPKL Reitinguvõistlus, duppel

21.01.2017 Tallinna petangihall, Algi 38

Foto: http://web.zone.ee/petank/


1. Kristo Viljaste, Ivar Viljaste
2. Mihkel Filipenko, Arvi Palla
3. Merike Lusbo, Aigar Lusbo
4. Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
5. Ülo Piik, Aarne Välja
6. Priit Koppel, Urmo Auväärt
7. Aigi Orro, Kalle Orro
8. Kaido Kopel, Margus Berkmann
9-16.
Arti Lindvest, Veiko Mäekivi
Mati Tapo, Vello Sillasoo
Margus Strööm, Janek Kiisk
M. Kingissepp, K.S. Liik, M. Limberg
Mihkel Palk, Tiit Palk
Kadri Veljend, Alar Sinimäe
Jevgeni Osokin, Olga Malyarenko
Kadri Arunurm, Kalju Olmre

17-26.
Marina Vallik, Marge Mägi
Heili Vasser, Vello Vasser
Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa
Maive Sein, Varje Reede
Thibaut Sergei Mathon, Eve Oidsalu
Svetlana Veski, Andres Veski
Marko Ode, Margo Peebo
Ott Karl Kopel, Piret Kopel
Peeter Mäeots, Marek Lehis
Matti Vinni, Mait Metsla
TULEMUSED

Jõulukaart

SantaSusanna

Santa Susanna Cup 2017 Petanque and Bowls Opens
13-17.04.2017 (Easter) Santa Susanna (Barcelona)
3-6.06.2017 (Whit Monday) Santa Susanna (Barcelona)
1-7.10.2017(Autumn) Santa Susanna (Barcelona)


EPKL Regioonide karikas, trio

27.11.2016 Kohtla-Järve (Ida regioon, I etapp)

1. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste
2. Aarne Välja, Andres Veski, Svetlana Veski
3. Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp
4. Johannes Neiland, Oleg Rõndenkov, Toomas Tedrekull
5. Elmo Lageda, Klavdia Piik, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
6. Aigi Orro, Andres Viisitamm, Kalle Orro
7. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
8. Boris Kolubov, Ljudmilla Varendi, Viktor ¦varõgin

Kõik mängud


Eesti sisemeistrivõistlused, segatrio

20.11.2016 Tallinn

Tulemused
1. Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Thibaut Sergei Mathon
2. Kadri Veljend, Marko Ode, Margo Peebo
3. Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Arvi Palla
4. Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Janek Kiisk
5. Katri Aavekukk, Urmo Auväärt, Hardo Sokk
6. Varje Reede, Marek Kolk, Heigo Kullang
7. Rutt Voldek, Matti Vinni, Mait Metsla
8. Heili Vasser, Vello Vasser, Margus Vasser
9.-10. Svetlana Veski, Andres Veski, Aarne Välja
9.-10. Marge Mägi, Maive Sein, Aivar Sein
11.-15. Mare Kingissepp, Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
11.-15. Piret Kopel, Alar Sinimäe, Kristjan Raudsepp
11.-15. Katrin Tiido, Mihkel Palk, Tiit Palk
11.-15. Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
11.-15. Martha Aavisto, Kevin Sten Liik, Oskar Sepp
16.-17. Sille-Liisi Eving, Jaanus Kasper, Margus Strööm
16.-17. Ljudmilla Varendi, Viktor Svarõgin, Boris Kolubov

Vahevoor Karikas 1-8

A puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Arvi Palla
13
13

I
2. Svetlana Veski, Andres Veski, Aarne Välja
13
11
13
II
3. Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
3
13
6
3.
4. Ljudmilla Varendi, Viktor Svarõgin, Boris Kolubov
0
6

4.
B puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Varje Reede, Marek Kolk, Heigo Kullang

13
I
2. Mare, Egert, Silver Kingissepp
0

9 3.
3.Katri Aavekukk, Hardo Sokk, Urmo Auväärt
13
3 13 II
4.



C puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Thibaut Sergei Mathon

13

I
2. Marge Mägi, Maive Sein, Aivar Sein
11

13
II
3. Martha Aavisto, Oskar Sepp, Kevin Sten Liik
13
0
1
3.
4.



D puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Sille-Liisi Eving, Jaanus Kasper, Margus Strööm
11
2

4.
2. Rutt Voldek, Mait Metsla, Matti Vinni
13
13

I
3. Piret Kopel, Alar Sinimäe, Kristjan Raudsepp
6
13
4
3.
4. Heili Vasser, Vello Vasser, Margus Vasser
13
6
13
II
E puul 1.voor 2.voor VK-KV Koht
1. Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Janek Kiisk

3
13
II
2. Kadri Veljend, Marko Ode, Margo Peebo
13
13

I
3. Katrin Tiido, Mihkel Palk, Tiit Palk
12

11
3.
4.




Valge Daami turniir

20-21.08.2016 Uuskalda Spordi- ja Puhkekülas
TULEMUSED


EPKL Reitinguvõistlus

14.08.2016 Kohtla-Järve

1. Ivar Viljaste, Kristo Viljaste
2. Aimar Poom, Marek Kolk
3. Janek Tarto, Aarne Välja
4. Egert Kingissepp, Margus Limberg
5. Urmo Auväärt, Ülo Piik
6. Kalle Orro, Tõnu Piik
7. Merike Lusbo, Aigar Lusbo
8. Külli Kariste, Marju Velga
9. Matti Vinni, Mait Metsla
10. Katri Aavekukk, Silver Kingissepp
11. Kadri Arunurm, Kalju Olmre
12. Heili Vasser, Vello Vasser
13. Jaan Sepp, Argo Sepp
14. Kevin Sten Liik, Oskar Sepp
15. Viktor Svarogin, Ljudmila Varendi
16. Sirje Viljaste, Marge Mägi
TULEMUSED


KOHTLA-JÄRVE 15.MV - TRIO

11.08.2016

1. Argo Sepp, Kalle Orro, Tõnu Piik, Ülo Piik
2. Mait Metsla, Matti Vinni, Vello Vasser
3. Ivar Viljaste, Janek Tarto, Sirje Viljaste
4. Andres Veski, Maksim Dvornik, Svetlana Veski
5. Aarne Välja, Jaan Sepp, Oskar Sepp
6. Johannes Neiland, Oleg Rõndenkov, Toomas Tedrekull
7. Enno Konsa, Karla Purgats, Lemmit Toomra
8. Boriss Klubov, Elmo Lageda, Tõnu Kapper
9. Aleksandr Tipakov, Ljudmila Varendi, Viktor ¦varõgin

TULEMUSED


EPKL Reitinguvõistlus

7.08.2016 Uuskalda Spordi- ja Puhkekülas

1. Aimar Poom, Marek Kolk
2. Kadri Arunurm, Kalju Olmre
3. Ülo Piik, Mait Metsla
4. Mare Kingissepp, Kevin Sten Liik
5. Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
6. Urmo Auväärt, Ivar Viljaste
7. Varje Reede, Toomas Reede
8. Enno Kermik, Gabriel Alesmaa
9. Anneli Kattai, Tiit Kattai
10. Kadri Veljend, Margo Peebo
11. Oskar Sepp, Sirje Viljaste
12. Jaan Sepp, Elmo Lageda
13. Maive Sein, Mihkel Palk, (Aivar Sein)
14. Heili Vasser, Tiiu Haga
15. Marge Mägi, Mauno Mill
16. Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo

17. Marina Vallik, Uku Kollom
18. Janek Kiisk, Thibaut Sergei Mathon
19. Mihkel Lillemets, Uudo Blaasen
20. Marta Ruus, Valmar PantØenko
21. Matti Vinni, Vello Vasser
22. Avo Tagen, Tõnu Haga
23. Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus
24. Ulvi Hallik, Genadi Andrejev

25. Viktor Svarogin, Ljudmila Varendi
26. Polina Merkulova, Anastasia Merkulova
TULEMUSED


ESL


49. Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu spordimängud

6.08.2016 Haapsalus
Tabel

1. Läänemaa 1
2. Valga SVS 1
3. Viljandi SVK 1
4. Lääne-Virumaa
5. Saaremaa 1
6. Valga SVS 2
7. Rapla SVK 1
8. Narva SVK
9. Tartu SVK 1
10. Võru SVK
11. Rapla SVK 2
12. Tartu SVK 2
13. Viljandi SVK 2
14. Tallinna SVK
15. Läänemaa 2
16. Saaremaa 2
17. Jõgeva 1
18. Jõgeva 2


Marge Mägi, IreneVõrklaev, Aivar Sein, Silver Kingissepp
Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus, Tiit Kattai, Anneli Kattai
Varje Reede, Toomas Reede, Mauno Mill
Heili Vasser, Vello Vasser, Matti Vinni
Enno Kermik, Jüri Janson, Ulvi Hallik
Mihkel Lillemets, Silvi Ainsoo, Uudo Blaasen, Enn Meriroos
Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
Ljudmila Varendi, Polina Merkulova, Viktor Svarogin
Valmar PantØenko, Aimar Poom, Marta Ruus, Vello Pluum
Tiiu Haga, Tõnu Haga, Avo Tagen
Hille Kand, Tiit Kand, Mati Tapo, Ilmar Vainsalu
Agnes Sirkel, Ene Malle Kutsar, Mati Kure, Enn Maidla
Helvi Maurer, Toivo Ilves, Kaido Pung
Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Merike Aava, Taago Puntso
Mare Kingissepp, Marge Laansalu, Endla Antsve, Kaido Antsve
Gabriel Alesmaa, Gennadi Andrejev, Ester Kütt
Ave Säärits, Koit Kesamaa, Marge Kesamaa
Vaige Ant, Arvo Orgussaar, Aimur Säärits

24.Eesti valdade suvemängude petangiturniir

02.07.2016 Vändra

1. Viljandi (Viljandimaa)
2. Käru (Raplamaa)
3. Põdrala (Valgamaa)
4. Suure-Jaani (Viljandimaa)
5. Lääne-Nigula (Läänemaa)
6. Mäetaguse (Ida-Virumaa)
7. Iisaku (Ida-Virumaa)
8. Imavare (Järvamaa)
9. Lääne-Saare (Saaremaa)
10. Viru-Nigula (Lääne-Virumaa)
11. Tartu (Tartumaa)
12. Ridala (Läänemaa)
13. Rae (Harjumaa)
14. Audru (Pärnumaa)
15. Tarvastu (Viljandimaa)
16. Nissi (Harjumaa)

PROTOKOLL

Viru-Nigula - Kernu 13 : 11
Viru-Nigula - Audru 3 : 13
Viru-Nigula - Viljandi 10 : 13
Viru-Nigula - Rae 13 : 8
Viru-Nigula - Ridala 13 : 4
Viru-Nigula - Lääne-Saare 12 : 13
17. Kiili (Harjumaa)
18. Mikitamäe (Põlvamaa)
19. Kernu (Harjumaa)
20. Luunja (Tartumaa)
21. Raasiku (Harjumaa)
22. Vinni (Lääne-Virumaa)
23. Vändra (Pärnumaa)
DNS Karksi (Viljandimaa)

Saku Jaaniturniir paarismängus

25.06.2016. Saku

1. Mihkel Filipenko, Arvi Palla
2. Eve Oidsalu, Priit Koppel
3. Meelis Münt, Veiko Proos
4. Andero Kelu, Vahur Raudsepp
5. Piret Kopel, Kaido Kopel
6. Keio Kopel, Laura Kassin
7. Ott Karl Kopel, Kevin Sten Liik
8. Kadri Arunurm, Kalju Olmre

GALERII
9. Silver, Egert Kingissepp
10. Marju Velga, Urmas Berkmann
11. Angelika Tauk, Toomas Tauk
12. Merike Sisask, Toomas Tamme
13. Heili Vasser, Vello Vasser
14. Triin Voolaid, Fredy Maalt
15. Margus Vasser, Raul Mõtus
16. Triin Gretel Tauk, Martin Johanson
17. Kristel Kopel, Ats Tamme
18. Mari Paal, Kristjan Raudsepp

Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlused

28.05.2016. Valga

LVSVK tulemused
N45 4. Heili Vasser
N70 6. Luule Laidro
M35 19. Raul Mõtus
M60 5. Vello Vasser


PROTOKOLL
Võistkondlik arvestus
1. Valgamaa
2. Võrumaa
3. Ida-Virumaa
4. Läänemaa
5. Tartumaa
6. Lääne-Virumaa
7. Viljandimaa
8. Jõgevamaa

Lääne-Virumaa SVK meistrivõistlused

24.05.2016 Rakveres
Naised
1. Luule Laidro (Rakvere)
2. Tatjana Osokina (Kadrina)
3. Viiu Pilv (Rakvere)
4. Heili Vasser (Kunda)
5.-9.
Maie Tamm, 2 võitu
Malle Turban, 1 võit
Ellen Ruben, 1 võit
Milvi Nummert, võiduta
Õie Malmberg, võiduta
Mehed
1. Raul Mõtus (Rakvere)
2. Vello Vasser (Viru-Nigula)
3. Tauno Jõgiste (Kadrina)
4. Leino Murdjõe (Kadrina)
5.-9.
Leho Aros, 2 võitu
Edgar Sikka, 1 võit
Heino Juss, 1 võit
Hillar Elva, 1 võit
Jaan Malmberg, võiduta

(A1) TATJANA - 13




TATJANA - 8


(B2) VIIU - 12
1.
LUULE
(B1) LUULE - 13



LUULE - 13
2. TATJANA
(A2) HEILI - 5



VIIU (+/-)




3.
VIIU





HEILI (-/+)
4. HEILI

(A1) VELLO - 13




VELLO - 9


(B2) TAUNO - 12
1.
RAUL
(B1) RAUL - 13



RAUL - 13
2. VELLO
(A2) LEINO - 6



TAUNO - 13




3.
TAUNO





LEINO - 6
4. LEINO


22.05.2016 Tampere-Turnaus tulokset:

1. Kati Nieminen (PCP), Daniel Duhamel (KIS) Thomas Foussier (HBY)
2. Lauri Kolehmainen (Koovee), Pekka Mehtonen (Koovee), Petri Mehtonen (Koovee)
3. Ari Reijonen (Koovee), Pertti Rinkkala (Koovee), Martti Ylämäki (Koovee)

TPQ kiittää kaikkia osallistujia ja toivottaa tervetulleeksi turnaukseen jälleen ensi vuonna.


Eesti sisemeistrivõistlused ST 20.03.2016

1.Kadri Arunurm, Mait Metsla, Matti Vinni
2.Marju Velga, Mihkel Filipenko, Kaarel Mikk
3.Külli Kariste, Arvi Palla, Kalju Olmre
4.Varje Reede, Maive Sein, Aivar Sein
5.Kadri Veljend, Margo Peebo, Janek Kiisk
6.Irene Võrklaev, Helle Siidla, Alar Sinimäe
7.Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Aarne Välja
8.Endla Antsve, Kaido Antsve, Silver Kingissepp
9.-12.
Marina Vallik, Marek Kolk, Alari Keedus
Marge Mägi, Mihkel Palk, Tiit Palk
Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
Heili Vasser, Vello Vasser, Raul Mõtus


Eesti sisemeistrivõistlused
20.02.2016


9-12.
1. Mihkel Filipenko, Kalju Olmre Margo Peebo, Janek Kiisk
2. Katri Aavekukk, Merike Aava Merike Lusbo, Aigar Lusbo
3. Ivar Viljaste, Ülo Piik Heili Vasser, Vello Vasser
4. Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov Külli Kariste, Marju Velga
5. Egert/Silver Kingissepp, Margus Limberg 13-18.
6. Mait Metsla, Matti Vinni Vallo Sillamaa, Vello Sillasoo
7. Janek Tarto, Aarne Välja Oskar Sepp, Jaan Sepp
8. Maive Sein, Aivar Sein Mihkel Palk, Tiit Palk

Irene Võrklaev, Marge Mägi

Kalle Orro, Elmo Lageda

Rutt Voldek, Kadri Arunurm

SM KÕIK TULEMUSED

Viru-Nigula - Põdrala 2 : 13
Viru-Nigula - Käru 8 : 13
Viru-Nigula - Vinni 13 : 5
Viru-Nigula - Mäetaguse 0 : 13
Viru-Nigula - Saku 13 : 3
Viru-Nigula - Muhu 13 : 2

Kokkuvõttes 17.koht VIRU-NIGULA VALD
Heili Vasser, Vello Vasser, Raul Mõtus


4-5.07.2015 ESL Spordimängud Viljandis

1. VILJANDI SVK I
Varje Reede, Toomas Reede, Mauno Mill, Toivo Ilves
2. TARTU SVK II
Enn Mainla, Mati Kure, Ene-Malle Kutsar, Agnes Sirkel
3. VALGAMAA SVS I
Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus,Mihkel Lillemets, Enn Meriroos
4. LÄÄNE-VIRUMAA SVK
Heili Vasser, Vello Vasser, Matti Vinni

5. VALGAMAA SVS II
Tiit Kattai, Anneli Kattai, Janek Kangur, Uudo Blaasen
6. TARTU SVK I
Aimar Poom, Marta Ruus, Marika Poom, Anti Alasi
7. JÕGEVA SVK
Vladimir Valejev, Vaige Ant, Arvo Orgusaar, Uno Valdmets, Raivo Lehiste
8. RAPLA SVK
Vello Sillasoo, Vallo Sillamaa, Ilmar Vainsalu, Anne Sillamaa
9. VÕRU SVK I
Tiiu Haga, Tõnu Haga, Rein Koha
10. SAAREMAA SL II
Enno Keermik, Jüri Janson, Raili Nõgu
11. VILJANDI SVK III
Gerli Michelis, Aleksander Michelis, Leo Lukka, Kaido Pung
12. VILJANDI SVK II
Marika Kiisa, Anu Ibrus, Hillar Pesti, Andrus Ibrus
13. VÕRU SVK II
Hendrik Hansberg, Helkiv Labbi, Silvi Labbi
14. TALLINNA SVK I
Taago Puntso, Viive Reesar, Reet Venski, Sten Rusch
15. NARVA SVK
Petrov Valera, Svarõgin Viktor, Varendi Ljudmila
16. IDA-VIRUMAA SVÜ
Airi Kruusma, Jaan Sepp, Argo Sepp
17. SAAREMAA SL I
Gennadi Andrejev, Gabriel Alesmaa, Ulvi Hallik
18. TALLINNA SVK II
Heiti Valtri, Heldur Rimm, Alma Kullerkup, Vaike Sarnet

Mängude tulemused http:esvl.ee

06.06.2015 EPKL Reitinguvõistlus

VILJANDI HANSATURNIIR http://www.petanque.ee

1. H.Kanistik M.Mänd
2. K.Mikk D.Lukas
3. M.Kolk A.Poom
4. M.Sein V.Reede
5. S.Olmre K.Olmre
6. E.Kingissepp S.Kingissepp
7. M.Aava K.Aavekukk
8. S.Viljaste O.Sepp
9. K.Kariste M.Velga
10. S.Sobolko A.Veski
11. J.Kiisk M.Strööm
12. M.Ode J.Kasper
13. I.Viljaste J.Sepp
14. M.Kingissepp K.Arunurm M.Arike
15. P.Puiestik P.Koppel
16. M.Vallik K.Tiido

17. M.Vinni M.Metsla
18. A.Sein T.Reede
19. E.Nurm T.Päkk
20. M.Mill M.Kiivikas
21. M.Lillemets U.Blaasen
22. H.Kullang S.Baranova
23. A.Kattai A.L.Kattai
24. U.Auväärt G.Alesmaa
25. I.Sõrmus T.Sõrmus
26. R.Loid M.Derevjanski
27. R.Mõtus V.Vasser
28. T.Ilves L.Lukka
29. H.Pent T.Sepp
30. I.Võrklaev M.Mägi



ESL meistrivõistlused petangis,

23.05.2015 Tartus
LVSVK tulemused
N45 7. Heili Vasser
N60 6. Viiu Pilv
M35 15. Raul Mõtus
M50 III Vello Vasser
M60 9. Edgar Sikka

PROTOKOLL
Võistkondlik arvestus
1. Ida-Virumaa 70
2. Läänemaa 68
3. Võrumaa 60
4. Valga SVS 58
5. Tartu SVK 52
6. Lääne-Virumaa SVK 19
7. Raplamaa 8
8. Saaremaa 6
9. Jõgevamaa 6
Tartu 2015 M50-59


Lääne-Virumaa SVK 2015.a MV

19.05.2015 Sõmerul
Naised
1 Heili Vasser
2 Viiu Pilv
3 Malle Turban
4 Õie Malmberg
5 Luule Laidro
6 Maret Noodla
7 Milvi Nummert
Mehed
1 Vello Vasser
2 Tauno Jõgiste
3 Heino Juss
4 Edgar Sikka
5 Aivo Aleste
6 Raul Mõtus


(A1) VIIU - 13




VIIU - 11


(B2) ÕIE - 8
1.
HEILI
(B1) HEILI - 13



HEILI - 13
2. VIIU
(A2) MALLE - 8



ÕIE - 11




3.
MALLE





MALLE - 13
4. ÕIE
A
Malle Turban
13:8 6:13 13:11
Luule Laidro
8:13 11:13 13:5
Viiu Pilv
13:6 13:11 13:7
Maret Noodla
11:13 5:13 7:13
B
Heili Vasser
13:7 13:4
Milvi Nummert
7:13 8:13
Õie Malmberg
4:13 13:8


Aivo Aleste 8:13 13:7 3:13 9:13 11:13
Edgar Sikka 13:8 13:7 9:13 9:13 9:13
Raul Mõtus 7:13 7:13 8:13 13:11 12:13
Heino Juss 13:3 13:9 13:8 12:13 9:13
Vello Vasser 13:9 13:9 11:13 13:12 13:4
Tauno Jõgiste 13:11 13:9 13:12 13:9 4:13

Laupäeval, 06.09.2014

Pasila petangihallis (Tallikatu 34), Helsingis, maavõistlus



EPKL INFO

31.08.2014 Sõmeru valla lahtised MV, 3.etapp, üksikmäng.




1. Elmo Lageda 13-10
2. Aarne Välja
3. Oskar Sepp 13-5
4. Jaan Sepp
5. Tõnu Piik 13-10
6. Karla Purgats
7. Vello Vasser 13-11
8. Alar Peek
9. Mario Mikvere 13-11
10. Ivar Viljaste
11. Ülo Piik 13-7
12. Raul Mõtus
13. Pjotr Nikkar 13-2
14. Hendrik Peek


GRUNWALDZKA NOC PETANQUE - III EDYCJA
(23.08.2014 Poola ööturniir paarismängus)
GALERII



Tulemused


EPKL reitinguvõistlused

26-27.07.2014 Sõmerul

LAUPÄEV, trio

1. Kertu Palm, Marek Kolk, Aimar Poom
2. Mait Metsla, Matti Vinni, Ivar Viljaste
3. Külli Kariste, Kadri Arunurm, Kalju Olmre
4. Riina Hein, Aivar Sein, Krister Jansson
5. Varje Reede, Maive Sein, Toomas Reede
6. Jaan Sepp, Argo Sepp, Oskar Sepp
7. Ülo Piik, Aarne Välja, Karla Purgats
8. Marina Vallik, Lemmit Toomra, Juhan Neiland
9. Heili Vasser, Vello Vasser, Jaanus Prits
10. Anne Sillamaa, Mati Tapo, Vello Sillasoo
11. Tõnu Piik, Elmo Lageda, Janek Tarto

PÜHAPÄEV, duppel

1. Külli Kariste, Kalju Olmre
2. Marek Kolk, Aimar Poom
3. Margo Peebo, Marko Ode
4. Kadri Veljend, Jaanus Kasper
5. Ivar Viljaste, Sirje Viljaste
6. Harry Lusbo, Aigar Lusbo
7. Varje Reede, Toomas Reede
8. Merike Aava, Marina Vallik
9. Oskar Sepp, Jaan Sepp
10. Ülo Piik, Aarne Välja
11. Maive Sein, Aivar Sein
12. Argo Sepp, Lemmit Toomra
13. Kadri Arunurm, Rutt Voldek
14. Mait Metsla, Matti Vinni
15. Tõnu Piik, Elmo Lageda
16. Heili Vasser, Vello Vasser


12-13.07.2014 Eesti Spordiveteranide Liidu spordimängud, Kilingi-Nõmme, segatriod

1. Rapla SVK
2. Tallinna SVK
3. Tartu SVK II
4. Tartu SVK I
5. Valgamaa SVS II
6. Võru SVK II
7. Lääne-Virumaa SVK
8. Jõgeva mk SVK
9. Viljandi SVK I
10. Saaremaa SL II
11. Valgamaa SVS I
12. Võru SVK I
13. Narva SVK
14. Viljandi SVK II
15. Pärnumaa SVK
16. Ida-Virumaa SVÜ
17. Saaremaa SL I

28.06.2014 Eesti Linnade Suvemängud, Viljandi, segatriod

I Valga
II Kärdla
III Haapsalu
4. Jõhvi
5. Viljandi
6. Kunda
7. Põltsamaa
8. Suure-Jaani
9. Tõrva
10. Paide
11. Kohtla-Järve
12. Võhma
13. Tartu
14. Otepää
15. Jõgeva
16. Karksi-Nuia
17. Sindi
DSQ Rakvere
DSQ Türi
DSQ Põlva

21.06.2014 Sõmeru valla MV, triod

 

Tulemused:

1 Aarne Välja, Karla Purgats, Ülo Piik
2 Ivar Viljaste, Mait Metsla, Matti Vinni
3 Elmo Lageda, Tõnu Kapper, Vladimir Ogne¨t¨ikov
4 Heili Vasser, Madis Vasser, Vello Vasser
5 Aigi Orro, Klavdia Piik, Tõnu Piik
6 Jaan Sepp, Oskar Sepp, Pjotr Nikkar
7 Edgar Sikka, Luule Laidro, Viiu Pilv
8 Elis Helme, Margus Vasser, Marko Helme
9 Anne Mäeots, Janika Lauri, Sirje Rebane
10 Alar Peek, Hendrik Peek, x



Lääne-Virumaa SVK 2014.a petangi meistrivõistlused
28.05.2014 Rakveres
Naised
1 Heili Vasser
2 Luule Laidro
3 Õie Malmberg

Mehed
1 Vello Vasser
2 Matti Vinni
3 Tauno Jõgiste



18.mail selgitati Sõmeru valla meistrid paaris petangimängus. Ilm ja seltskond oli suurepärane, lisaks rahvusvahelistel võistlustel kuulsust kogunutele oli mängimas ka oma valla inimesi või neid kelle elu-olu seotud Sõmeruga: Heino Juss, Maire Gaver, Kaido Mikotin, Vello Vasser, Raul Mõtus, Anne Mäeots ja Sirje Rebane. Võistlusi korraldas Matti Vinni, kes ka ise kaasa lõi.

18.05.2014 Sõmeru valla lahtised MV, paarismäng. Tulemused:
1. Ivar Viljaste, Oskar Sepp
2. Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov
3. Jaan Sepp, Pjotr Nikkar
4. Aarne Välja, Ülo Piik
5. Mait Metsla, Matti Vinni
6. Klavdia Piik, Tõnu Piik
7. Raul Mõtus, Vello Vasser
8. Anne Mäeots, Sirje Rebane
9. Edgar Sikka, Heino Juss
10. Kaido Mikotin, Maire Gaver

EPKL 2014 SUVI

Eesti MV kalender 2014
31.05.2014 EMV, singel, Haapsalu
01.06.2014 EMV, tulistamine, Haapsalu
07.06.2014 EMV, segatrio, Tartu
19.07.2014 EMV, duppel, Kärdla
02.08.2014 EMV, segaduppel, Valga
23.08.2014 EMV, trio, Kohtla-Järve



INFO: http://www.petanque.ee
EPKL reitinguvõistlused 2014
10.05.2014 Reitinguvõistlus, trio, Tallinn
11.05.2014 Reitinguvõistlus, duppel, Tallinn
08.06.2014 Reitinguvõistlus, duppel, Tartu
29.06.2014 Reitinguvõistlus, duppel, Paide
20.07.2014 Reitinguvõistlus, trio, Kärdla
26.07.2014 Reitinguvõistlus, trio, Sõmeru
27.07.2014 Reitinguvõistlus, duppel, Sõmeru
03.08.2014 Reitinguvõistlus, trio, Valga
24.08.2014 Reitinguvõistlus, duppel, K-Järve



EMV sise-kalender 2014
15.12.2013 Tulistamine, Tallinn
11.01.2014 Segatrio, Kohtla-Järve
15.02.2014 Segaduppel, Tallinn
22.03.2014 Duppel, Kohtla-Järve
12.04.2014 Trio, Tallinn




INFO:
EPKL sise-reitinguvõistlused 2014
23.11.2013 Trio, Tallinn
24.11.2013 Duppel, Tallinn
14.12.3013 Duppel, Tallinn
12.01.2014 Duppel, Kohtla-Järve
25.01.2014 Trio, Tallinn
26.01.2014 Duppel, Tallinn
02.02.2014 Trio, Tallinn
16.02.2014 Trio, Tallinna MV
23.03.2014 Trio, Kohtla-Järve
13.04.2014 Duppel, Tallinn

7.september Kadrioru pargis

Maavõistluse võitis Soome 21-15.
Parim meesmängija - Juuso Siro
Parim naismängija - Varje Reede
Parim juunior - Kaur Kangur
Parim veteran +55 - Kari Korkeamäki



Eesti MV suvekalender 2013
18.05.2013 Singel, Jõhvi
01.06.2013 Segaduppel, Valga
20.07.2013 Duppel, Kärdla
03.08.2013 Segatrio, Haapsalu
10.08.2013 Triod, Tallinn
11.08.2013 Tulistamine, Tallinn
EPKL reitinguvõistlused
19.05.2013 Triod, Kohtla-Järve
02.06.2013 Triod, Valga
09.06.2013 Duppel, Tallinn
21.07.3013 Triod, Kärdla
04.08.2013 Duppel, Haapsalu
Info: EPKL kalender 2013 Suvi




IV Katariina Karikas 2013,
24.augustil Võrus, paarismäng

1. Kadri Arunurm, Tõnis Neiland
2. Illart Majas, Danel Pilv
3. Hillar Neiland, Hristo Neiland
4. Juhan Neiland, Lemmit Toomra
5. Avo Tagen, Tarvet Päkk
6. Anneli Suits, Enn Lehtpuu
7. Ruti Loid, Enn Laanemäe
8. Viktor Svarõgin, Ljudmilla Varendi
9. Toomas Hoole, Aigar Lusbo
10. Tõnu Pokker, Rein Koha
11. Heili Vasser, Vello Vasser
12. Tiiu Haga, Tõnu Haga
13. Harry Lusbo, Merike Lusbo
14. Aleksandr Tipakov, Natalja Kihiri



Eesti Spordiveteranide Liidu 46.spordimängud,
6-7.juulil Tartus
Petank (segatriod)
Tulemused: http://tartusvk.eu
1. Ida-Virumaa
2. Tallinn
3. Läänemaa
4. Viljandi II
5. Võru I
6. Lääne-Virumaa I
7. Järvamaa
8, Tartu I

9. Võru II
10. Rapla
11. Viljandi I
12. Jõgeva
13. Valga I
14. Saaremaa II
15. Valga II
16. Tartu II
17. Lääne-Virumaa II
18. Saaremaa I
19. Narva
20. Harjumaa

Eesti linnade suvemängud, petank (segatriod)
29.juunil Haapsalus

1. Haapsalu
2. Jõhvi
3. Valga
4. Kohtla-Järve
5. Kärdla
6. Põltsamaa
7. Paide
8. Kunda
9. Kuressaare
10.Rakvere
11.Türi




Eesti valdade suvemängud, petank (segatriod)
29.juunil Karksi-Nuias
1. Põdrala
2. Mäetaguse
3. Võru
4. Ridala
5. Suure-Jaani
6. Pärsti
7. Imavere
8. Tarvastu
9. Rae
10.Sauga
11.Käru
12.Muhu
13.Kose
14.Paikuse
15.Kiili
16.Kehtna
17.Tartu
18.Paistu
19.Vinni
20.Haaslava
21.Orissaare
22.Audru
23.Kernu
24.Karksi


EESTI SPORIDVETERANIDE LIIDU 2013.a
PETANKI INDIVIDUAAL-VÕISTKONDLIKUD
MEISTRIVÕISLTUSED
25.05.2013 Läänemaal
Naised 45+
1 Marina Vallik
2 Siiri Baranova
3 Maive Sein
4 Mare Kingissepp
5 Ülle Rauk
6 Heli Vasser
7 Sirje Viljaste
8 Merike Lusbo
9 Riina Ilves
10 Reet Leemets
11 Ille Sõrmus
Mehed 50+
1 Ivar Viljaste
2 Vello Vasser
3 Jaan Sepp
4 Aarne Välja
5 Juhan Neiland
6 Andres Veski
7 Tiit Palk
8 Aivar Sein
9 Tõnu Sõrmus
10 Arvo Rako

Tulemused: http://www.petanque.ee/




Lääne-Virumaa SVK 2013.a petangi meistrivõistlused
23.05.2013 Rakveres
Naised
1 Luule Laidro
2 Viiu Pilv
3 Anu Päri
4 Heili Vasser
5 Maret Noodla
6 Malle Turban
7 Maie Tamm
8 Linda Saarestik

Mehed
1 Matti Vinni
2 Vello Vasser
3 Edgar Sikka
4 Heino Juss
5 Raul Mõtus





EMV sisekalender 2013
02.02.2013 Duppel, Tallinn
23.03.2013 Segatrio, Kohtla-Järve
06.04.2013 Trio, Tallinn
EPKL GP etapid
19.01.2013 Duppel, Tallinn
20.01.2013 Trio, Tallinn
03.02.3013 Trio, Tallinn
24.03.2013 Trio, Kohtla-Järve
07.04.2013 Duppel, Tallinn
Info: EPKL kalender 2013 Talv

26.07.2012 Tartu,
EPKL GP paarismäng

B-turniiri III koht,
üldjärjestuse 11.koht, kokku osales etapil 27 paari.
Tartu GP võitsid Silver Kingissepp/Ivar Viljaste

Kokkuvõte: (EPKL)

14-15.07.2012 Rakvere,
ESVL veteranide 45.spordimängud

Iga SVK/SVS/SVÜ/SL võib esineda kahe võistkonnaga. Võistkonna moodustavad põhimängijad (kaks meest ja üks naine) ning üks varumängija. Võistlema peab kogu aeg üks naine.
JUHEND

Tulemused: (Protokoll)

1 Tallinna SVK I (Merike Aava, Kadri Arunurm, Kalju Olmre)
2 SL Läänela (Mare Kingissepp, Silver Kingissepp, Maive Sein, Aivar Sein)
3 Tartu SVK I (Mati Kure, Jüri Erm, Agnes Sirkel)
4 Võru SVK II (Marina Fjodorova, Tõnu Pokker, Rein Koha)
5 Valgamaa SVS II (Ille Sõrmus, Tõnu Sõrmus, Viljar Kerb, Uudo Blaasen)
6 Lääne-Virumaa SVK I (Heili Vasser, Matti Vinni, Raul Mõtus)
7 Ida-Virumaa SVÜ (Johannes Neiland, Vilma Neiland, Tõnu Kapper, Boriss Klubov)
8 Viljandi SVK (Tiina Värv, Mauno Mill, Toivo Ilves)
9 Valgamaa SVS I (Anneli Kattai, Tiit Kattai, Mihkel Lillemets, Enn Meriroos)
10 Jõgeva SVK (Vaige Ant, Vladimir Valejev, Jüri Pärna, Jaan Hindriks)
11 Rapla SVK (Vello Sillasoo, Mati Tapo, Anne Sillamaa, Hille Kand)
12 Tallinna SVK II (Elle Õun, Arvi Kaabel, Taago Punso, Kersti Kübarsepp)
13 Võru SVK I (Silvi Labbi, Helkiv Labbi, Illart Majas)
14 Harju SVK (Arvo Liivamägi, Himre Beliajev, Aine Elerand, Liivi Abel)
15 Narva SVK (Juri Nartov, Viktor Svarõgin, Ljudmila Varendi)
16 Tartu SVK II (Enn Mainla, Aarne Peterson, Ene-Malle Kutsar, Helju Mainla)
17 Lääne-Virumaa SVK II (Luule Laidro, Heino Juss, Edgar Sikka)

DNF - Järvamaa SL (Enn Lehtpuu, Anneli Suits, Kalev Lillepea); katkestas 1.päeva järel
DNF - Saaremaa SL (Ain Ojala, Olev Kiirend, Vika Viss); katkestas 1.päeva järel





30.06.2012 Paide,
Eesti linnade suvemängud

Kogu informatsiooni 37. Eesti linnade suvemängude kohta saad
siit: http://www.joud.ee/est/g78s2263

Tulemused:

1 KÄRDLA
2 KOHTLA-JÄRVE
3 TARTU
4 PAIDE
5 VÕRU
6 HAAPSALU
7 HAAPSALU-II
8 RAKVERE

9 VALGA
10 KUNDA
11 TARTU-II
12 JÕGEVA
13 OTEPÄÄ
14 VÕHMA
15 VÕHMA-II
16 TÕRVA
17 KUNDA-II



13.06.2012 Rakvere,
Lääne-Virumaa SVK MV


I Luule Laidro
II Heili Vasser
III Linda Saarestik
I Edgar Sikka
II Matti Vinni
III Vello Vasser

26.05.2012 EESTI SPORDIVETERANIDE MEISTRIVÕISTLUSED, Kohtla-Mõmme

N45 klassi võitja: Heili Vasser. (tulemused)




French team and Estonian amateurs.

XVII International Petanque and Bowls Open Santa Susanna Cup (Easter)

From 5th to 9th April 2012 - Santa Susanna (Barcelona) Espańa


24.02.2012 Traditsioonile Otepää talvepetank segatriodele.

Lääne-Viru trio: Heili Vasser, Raul Mõtus ja Vello Vasser - III koht.


19.12.2011 KUNDA spordikeskuses
PIQUE-NIQUE DANS LA MATINÉE
La Molle soft-petanque
http://www.petanquestock.com/
http://www.youtube.com/watch?v=iOBrBFzhuoA- Poola video

20-21. august KATARIINA KARIKAS, Võru.
Rahvusvaheline petanque turniir.


9-10. juuli EESTIMAA XIII SUVEMÄNGUD , Rakvere

L 09.07 maakondade segatriod (tulemused)
P 10.07 linnade paarismäng (tulemused)


07.05.2011 Petangi reeglite tutvustamine ning arutelu
Salme Kultuurikeskuses (Salme 12, Tallinn)
http://www.petangue.ee
19.02.2010 Eesti sisemeistrivõistlused - singel, EPKLi talvise GP 6.etapp, Tallinn

C-puul: 1.Kaido Kopel, 2.Andero Kelu, 3.Vello Vasser
F-puul: 1.Hardo Sokk, 2.Margus Strööm, 3.Indrek Eglit, 4.Kadri Arunurm
G-puul: 1.Ivar Viljaste, 2.Heigo Kullang, 3.Janek Kiisk, 4.Raul Mõtus

http://www.petanque.ee
05.02.2010 EPKLi talvise GP 5.etapp Ekvaator Cup, paarismäng, Tallinn

Puulist edasi 2 võidu ja kaotusega, 1/8-finaalis kaotus ja siis loobusime.
Voldek/Romanenko 13:2, Viks/Mänd (III koht) 0:13, Voldek Romanenko 13:9.
Välja/Viisitamm 10:13 (jõudsid poolfinaali, lõpuks 4.koht).

http://www.petaque.ee
REEDEL 28.jaanuar Rakvere spordihallis

La Molle soft-petanque
http://www.petanquestock.com/
http://www.youtube.com/watch?v=iOBrBFzhuoA- Poola video

22.01.2011 Eesti sisemeistrivõistlused, EPKLi talvise GP 4.etapp, segapaarid

I koht Eve Oidsalu/Kaido Kopel, Petangiklubi Kalev
II koht Sirje Viljaste/Ivar Viljaste, Kohtla-Järve SHK
III koht Heili Vasser/Vello Vasser, Kunda OK

http://www.petanque.ee
08.01.2011 Tallinna lahtised petangimeistrivõistlused triodele.
Turniiril osales 13 triot, meie mängud võite ei toonud, tulemuseks 12.koht:
Aarne Välja, Hillar Neiland, Rene Kundla (7.koht) - kaks korda 4:13
Vladimir
Ogne¨t¨ikov, Pjotr Nikkar, Elmo Lageda (10.koht) - 4:13
http://www.petanque.ee

02.01.2011 Petankerite 2011.aasta esimene võistlus toimus Kohtla-Järvel.
Turniiril osales 16 duot, meie mängud piirdusid alagrupiga:
Ivar Viljaste/Kristo Viljaste (saavutasid III koha) - 8:13
Kalle Orro/Aigi Orro (saavutasid 6.koha) - 9:13
http://www.sportiv.ee
NB! Kalendrisse lisatud Valgamaa võistlused.

Kohtla-Järve SHK 4 rajaga petangihall talvehooajal 2010/2011.
INFO
T. 18:30 - 21:00
N. 18:30 - 21:00
P. 12:00 - 17:00
Kuutasu 50 krooni (3 eurot), ühe korra tasu 15 krooni (1 euro).

27.novembril algas Tallinnas EPKL talvine GP reitingusari
Info: http://www.petanque.ee

21.08.2010 VÕRU KATARIINA KARIKAS, paarismäng
Osales 14 võistkonda Eestist ja Lätist
1. VÕRU Ljudmilla Lüitsepp, Jaan Lüitsepp
2. VÕRU Jaan Joonas, Illart Majas
3. KUNDA Heili Vasser, Vello Vasser
http://www.petanque.ee


01.08.2010 EPKL Esiliiga Ida regioon
http://www.petanque.ee

Kokkuvõte:
1. Anneli Suits, Enn Lehtpuu (Järvamaa)
2. Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov, Pjotr Nikkar (Ida-Virumaa)
3. Karla Purgats, Tõnu Kapper (Ida-Virumaa)
4. Heili Vasser, Vello Vasser (Lääne-Virumaa)
5. Juhan Neiland, German Terehhov, Kristo Viljaste (Ida-Virumaa)
6. Jaak Rooden, Tõnu Kortel, Jaan Rooden (Ida-Virumaa)
7. Anna Romanenko, Rene Kundla, Lemmit Toomra (Ida-Virumaa)
8. Kalev Lillepea, Olavi Nurmsalu (Järvamaa)
9. Ulvi Järvik, Tiina Oraste (Järvamaa)

II etapp, paarismäng Kohtla-Nõmmel

1. Suits/Lehtpuu 13:9
2. Purgats/Kapper
3. OgneØtØikov/Lageda 13:2
4. Vasser/Vasser
5. Neiland/Viljaste 13:11
6. Lillepea/Nurmsalu
7. Toomra/Kundla 13:3
8. Kortel/Rooden

Poolfinaalid:
A1 - B2
Heili Vasser, Vello Vasser
Karla Purgats, Tõnu Kapper 13:12
B1 - A2
Anneli Suits, Enn Lehtpuu 13:9
Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov

A
Elmo Lageda, Vladimir Ogne¨t¨ikov 7:13 13:5 13:3 2 võitu
Heili Vasser, Vello Vasser
13:7 13:3 13:3 3 võitu
Tõnu Kortel, Jaan Rooden
5:13 3:13 4:13 võiduta
Kalev Lillepea, Olavi Nurmsalu
3:13 8:13 13:4 1 võit

B
Anneli Suits, Enn Lehtpuu
13:9 13:3 11:13 2 võitu
Karla Purgats, Tõnu Kapper
9:13 13:10 13:11 2 võitu
Juhan Neiland, Kristo Viljaste
3:13 10:13 13:7 1 võit
Lemmit Toomra, Rene Kundla
13:11 11:13 7:13 1 võit

31.07.2010 Eesti Spordiveteranide Liidu MV üksikmängudes, Viljandis
http://www.petanque.ee

 

 


KONTAKT:
vello.vasser@petanque.ee




PETANGIKALENDER


Lääne-Viru Petanque