24. Eesti valdade suvemängude petangiturniir

  

2.07.2016, Vändra

  
      
  

PAREMUSJÄRJESTUS

   

1. koht

Viljandi (Viljandimaa)

Varje Reede, Toomas Reede, Toivo Ilves

50

  

2. koht

Käru (Raplamaa)

Anne Sillamaa, Vello Sillasoo, Mati Tapo

47

  

3. koht

Põdrala (Valgamaa)

Maris Rõõm, Kaur Kangur, Kert Kangur, Mati Rõõm

45

  

4. koht

Suure-Jaani (Viljandimaa)

Anu Ibrus, Andres Ibrus, Mauno Mill

43

  

5. koht

Lääne-Nigula (Läänemaa)

Marge Mägi, Maive Sein, Aivar Sein

42

  

6. koht

Mäetaguse (Ida-Virumaa)  

Anna Romanenko, Argo Sepp, Jaan Sepp, Oskar Sepp

41

  

7. koht

Iisaku (Ida-Virumaa)

Svetlana Veski, Andres Veski, Aulis Paal

40

  

8. koht

Imavare (Järvamaa)

Sandra Vaks, Toivo Vaks, Are Lepp

39

  

9. koht

Lääne-Saare (Saaremaa)

Ulvi Allik, Gabriel Alesmaa, Gennadi Andrejev

38

  

10. koht

Viru-Nigula (Lääne-Virumaa)

Heili Vasser, Vello Vasser, Raul Mõtus

37

  

11. koht

Tartu (Tartumaa)

Jelena Brakina, Vello Pluum, Ülo Luuka

36

  

12. koht

Ridala (Läänemaa)

Endla Antsve, Kaido Anstve, Tiit Palk

35

  

13. koht

Rae (Harjumaa)

Evelin Tommula, Roman Olmre, Andrus Tommula

34

  

14. koht

Audru (Pärnumaa)

Õie Killing, Madis Tamme, Kaijo Killing

33

  

15. koht

Tarvastu (Viljandimaa)

Katrin Viirpalu, Avo Jaago, Aare Naprison, Leo Viinapuu

32

  

16. koht

Nissi (Harjumaa)

Gelly Danilov, Ants Kiisa, Tavo Tamm

31

  

17. koht

Kiili (Harjumaa)

Merike Lusbo, Aigar Lusbo, Harry Lusbo

30

  

18. koht

Mikitamäe (Põlvamaa)

Raili Mõttus, Raul Raidla, Margo Sirendi

29

  

19. koht

Kernu (Harjumaa)

Karin Lähker, Lauri Kaasik, Armo Aas

28

  

20. koht

Luunja (Tartumaa)

Eliise Altmäe, Enn Tõppan, Peep Kihlevelt

27

  

21. koht

Raasiku (Harjumaa)

Piia-Liis Seeder, Guido Trees, Sander Nahkor, Janek Jaškov

26

  

22. koht

Vinni (Lääne-Virumaa)

Triinu Kunberg, Ere Tammeorg

25

  

23. koht

Vändra (Pärnumaa)

Brigitta Rohula, Norbert Aunapuu, Mario Mägisalu

24

  

DNS

Karksi (Viljandimaa)

Pille Luik, Triinu-Liis Tõhk, Mats Tõhk, Mats-Eerik Tõhk

   
      

Võistluse žürii

     

Peakohtunik: Jüri Kõresaar

     

Peakohtuniku abi: Rene Kundla

     

Liikmed: Maive Sein, Vello Vasser

     
      
      
      
      
      
      

24. Eesti valdade SM petangiturniir

     

2.07.2016, Vändra

     

B1. Suure-Jaani

           
            
 

13:6

Suure-Jaani

         
            

C2. Lääne-Saare

           
   

13:11

Suure-Jaani

       

F1. Audru

           
            
 

3:13

Mäetaguse

         
            

D2. Mäetaguse

           
     

6:13

Käru

     

H1. Käru

           
            
 

13:4

Käru

         
            

A2. Tarvastu

           
   

13:8

Käru

       

G1. Imavere

           
            
 

13:9

Imavere

         
            

E2. Tartu

           
       

6:13

Viljandi

   

C1. Iisaku

       

I koht

  
            
 

13:7

Iisaku

         
            

B2. Rae

           
   

9:13

Viljandi

       

D1. Viljandi

           
            
 

13:10

Viljandi

         
            

F2. Viru-Nigula

           
     

13:10

Viljandi

     

A1. Lääne-Nigula

           
        

Käru

   
 

13:1

Lääne-Nigula

     

II koht

  
            

H2. Nissi

           
   

4:13

Põdrala

       

E1. Ridala

     

Suure-Jaani

     
            
 

11:13

Põdrala

    

11:13

Põdrala

   
        

III koht

  

G2. Põdrala

     

Põdrala

     
            
        

Suure-Jaani

   
        

IV koht

  

www.petanque.ee

  
            
            

24. Eesti valdade SM petangiturniir

2.07.2016, Vändra

      

Mäetaguse

    
      
 

13:8

Mäetaguse

  
      

Imavere

    
   

2:13

Lääne-Nigula

Iisaku

  

V koht

      
 

2:13

Lääne-Nigula

 

Mäetaguse

     

VI koht

Lääne-Nigula

    
      
  

Imavere

  
      
   

6:13

Iisaku

    

VII koht

  

Iisaku

  
      
     

Imavere

     

VIII koht

      
      

www.petanque.ee

      
      

24. Eesti valdade SM petangiturniir

  

2.07.2016, Vändra

  
         

Lääne-Saare

       
         
 

13:7

Lääne-Saare

     
         

Audru

       
   

13:6

Lääne-Saare

   

Tarvastu

       
         
 

3:13

Tartu

     
         

Tartu

       
     

13:12

Lääne-Saare

Rae

    

IX koht

         
 

8:13

Viru-Nigula

     
       

Viru-Nigula

Viru-Nigula

     

X koht

   

13:4

Viru-Nigula

   

Nissi

       
         
 

7:13

Ridala

 

Tartu

  
         

Ridala

    

13:9

Tartu

       

XI koht

     

Ridala

  
  

Audru

     
       

Ridala

   

13:4

Audru

 

XII koht

         
  

Tarvastu

     
     

4:13

Rae

  

Rae

  

XIII koht

         
   

13:0

Rae

   
       

Audru

  

Nissi

   

XIV koht

     

Tarvastu

  
         
      

13:9

Tarvastu

       

XV koht

     

Nissi

  
         
       

Nissi

       

XVI koht

         
         

www.petanque.ee

         
         

24. Eesti valdade SM petangiturniir

  

2.07.2016, Vändra

  
         
         

B3. Kiili

       
         
  

Kiili

     
         

-

       
   

13:5

Kiili

   

F3. Kernu

       
         
 

13:7

Kernu

     
         

D3. Vinni

       
     

13:6

Kiili

H3. Mikitamäe

    

17. koht

         
 

13:12

Mikitamäe

     
       

Mikitamäe

A3. Raasiku

     

18. koht

   

13:3

Mikitamäe

   

G3. Vändra

       
         
 

12:13

Luunja

 

Kernu

  
         

E3. Luunja

    

13:3

Kernu

       

19. koht

     

Luunja

  
  

-

     
       

Luunja

    

Vinni

 

20. koht

         
  

Vinni

     
     

3:13

Raasiku

  

Raasiku

  

21. koht

         
   

13:12

Raasiku

   
       

Vinni

  

Vändra

   

22. koht

        
         
       

Vändra

       

23. koht

        
         
         
         
         
         

www.petanque.ee

         
         

24. Eesti valdade suvemängude petangiturniir

  

2.07.2016, Vändra

  
         
         
 

A-grupp

1

2

3

V-K

K

  

1

TARVASTU

 

7:13

13:0

1-1

2.

  
     

2

LÄÄNE-NIGULA (7.)

13:7

 

13:0

2-0

1.

  
     

3

RAASIKU

0:13

0:13

 

0-2

3.

  
     
         
         
         
 

B-grupp

1

2

3

V-K

K

  

1

SUURE-JAANI

 

13:7

11:13

1-1

1.

24:20

 
   

+4

 

2

RAE (1.)

7:13

 

13:4

1-1

2.

20:17

 
   

+3

 

3

KIILI

13:11

4:13

 

1-1

3.

17:24

 
   

-7

 
         
         
         
 

C-grupp

1

2

3

V-K

K

  

1

IISAKU

 

13:11

+

2-0

1.

  
     

2

LÄÄNE-SAARE (6.)

11:13

 

+

1-1

2.

  
     

3

KARKSI

-

-

 

-

DNS

  
     
         
         
         
 

D-grupp

1

2

3

V-K

K

  

1

MÄETAGUSE

 

5:13

13:4

1-1

2.

  
     

2

VILJANDI (3.)

13:5

 

13:2

2-0

1.

  
     

3

VINNI

4:13

2:13

 

0-2

3.

  
     
         
         
         
  

1. voor

2 - 3

     
  

2. voor

1 - 3

     
  

3. voor

1 - 2

     
         
         
         

www.petanque.ee

  
         
         
         
         
         
         

24. Eesti valdade suvemängude petangiturniir

   

2.07.2016, Vändra

   
          
          
 

E-grupp

1

2

3

V-K

K

   

1

LUUNJA

 

1:13

13:10

1-1

3.

14:23

  
   

-9

  

2

TARTU (2.)

13:1

 

4:13

1-1

2.

17:14

  
   

+3

  

3

RIDALA

10:13

13:4

 

1-1

1.

23:17

  
   

+6

  
          
          
          
 

F-grupp

1

2

3

V-K

K

   

1

VIRU-NIGULA

 

3:13

13:7

1-1

2.

   
      

2

AUDRU (8.)

13:3

 

13:11

2-0

1.

   
      

3

KERNU

7:13

11:13

 

0-2

3.

   
      
          
          
          
 

G-grupp

1

2

3

V-K

K

   

1

IMAVERE

 

13:2

13:4

2-0

1.

   
      

2

PÕDRALA (5.)

2:13

 

13:0

1-1

2.

   
      

3

VÄNDRA

4:13

0:13

 

0-2

3.

   
      
          
          
          
 

H-grupp

1

2

3

V-K

K

   

1

NISSI

 

10:13

13:11

1-1

2.

   
      

2

KÄRU (4.)

13:10

 

13:2

2-0

1.

   
      

3

MIKITAMÄE

11:13

2:13

 

0-2

3.

   
      
          
          
          
  

1. voor

2 - 3

      
  

2. voor

1 - 3

      
  

3. voor

1 - 2

      
          
          
          

www.petanque.ee